اتوبار طالقانی - تلفن باربری: 88617410-021

اتوبار طالقانی تهران در منطقه غرب تهران (یکی از مناطق تحت باربری یوسف آباد) در منطقه غرب تهران است که خدمات متنوعی را به شما ارائه می کند و به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی می کند .

اتوبار طالقانی با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری  با در اختیار داشتن کادر مجرب از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، مجرب و زبده و با اخلاق می تواند در ۲۴ ساعت شبانه روز به شما همشهریلن عزیز خدمات اتوبار تهران و اتوبار اسباب کشی ارائه دهد .

خدمات باربری طالقانی شامل : حمل انواع بار ، حمل اثاثیه منزل حمل بار به شهرستان حمل جهیزیه عروس و … به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان می باشد .

شماره باربری و اتوبار طالقانی :

۰۲۱-۸۸۶۱۷۴۱۰

پرسنل ما در اتوبار طالقانی تشکیل شده از زبده ترین و با اخلاق ترین کارگران ، که تمامی آنها آموزش های لازم جهت حمل بار و همچنین بسته بندی صحیح لوازم را دیده اند و این امر را به بهترین روش انجام می دهند .

با بیش از ۲۵ سال سابقه در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که هموراه مثل گذشته و حتی هر چه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد .

باربری طالقانی یکی از مناطق تحت پوشش باربری یوسف اباد می باشد و باربری یوسف آباد تقریباََ تمام مناطق را پوشش می دهد و در هرجایی از تهران که قرار داظته باشید می توانید با شماره تلفن های باربری و اتوبار یوسف آباد تماس بگیرید .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

پرسنل باربری و اتوبار طالقانی :

اتوبار طالقانی با کادری مجرب شامل متخصصین بسته بندی بار و لوازم منزل و لوازم ادارات و شرکت و همچنین کارگران متخصص حمل بار ، آماده انجام وظیفه در امور حمل بار و جابه جایی لوازم منزل و ادارات ، برای شما عزیزان می باشد .

باربری طالقانی با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق میتواند در ۲۴ ساعت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمات باربری یوسف آباد و اتوبار اسباب کشی ارائه دهد.

باربری طالقانی با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی  تلاش نماید و موجب رضایت مندی شما عزیزان باشد .

خدمات باربری طالقانی :

 1. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
 2. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
 3. وکیوم بزرگ ۹۰ متری شامل بابل رپ (فوم ضربه گیر ) – استرچ رپ (سلفون )
 4. ساک رختخواب (۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 5. حمل پیانو ، گاو صندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ در اتوبار طالفانی
 6. بسته بندی تخصصی و دقیق با جدیدترین ابزار روز دنیا در اتوبار طالقانی
 7. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 8. استفاده از پرسنل کاری و خوش اخلاق
 9. حمل انواع بارهای کوچک و بزرگ به جای جای ایران در اتوبار طالقانی
 10. خدمت رسانی در کمترین زمان در اتوبار طالقانی
 11. داشتن شعبات باربری در تمام نقاط ایران
 12. باربری اینترنتی در تهران
 13. باربری محدوده در شهرک طالقانی

خدمات حمل و نقل و جا به جایی باربری

آماده سرویس دهی با بیش از ۱۰۰ کامیون وانت و تریلی به تمام نقاط شهر تهران و حمل بار به نقاط بین کشور در تمام نقاط کشور می باشد .پ

بدون هیچگونه شکستگی و آسیب دیدگی در طول مسیر با باربری اشرفی یک جا به جا مطمئنی را تجربه نمایید نظارت کامل کار در طول انجام پروژه اثاث کشی توسط ناظرین متخصص استفاده از امکانا ت نوین و سیستم کاملاََ پیشرفته همراه با مشاور رایگان برای خانواده های عزیز اشرافی که قصد اثاث کشی به منزل جدیدی را دارند با باربری فلسطین تماس بگیرید .

تعرفه اتوبار فتحی شقاقی :

نرخ تعرفه حمل بار باربری فتحی شقاقی منصفانه ترین قیمت در بین باربری های فعال در تهران است شما می توانید لیست تعرفه های اتوبار فتحی شقاقی را با  تماس با مشاوران باربری یوسف آباد مطلع شوید ، منصفانه بودن قیمت های ارائه شده توسط شرکت باربری یوسف آباد دلیلی بر پایین بودن کیفیت و کمیت کار ما نیست ، البته اینها شعار نیست و شما می توانید این کیفیت را در عمل نیز ببینید .

برخی از مناطق باربری شرکت یوسف آباد را درلیست زیر مشاهده می کنید :

باربری منطقه میرداماد : ۲۲۹۸۰۲۸۲-۰۲۱

باربری منطقه شیخ بهائی : ۸۸۶۰۰۲۹۴-۰۲۱

اتوبار شهر آرا : ۸۸۶۱۷۶۳۷-۰۲۱

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×