باربری احتشامیه تلفن تماس : 88617637-021

باربری احتشامیه یکی از مناطقی است که باربری یوسف آباد تحت پوشش دارد و خدمات خود را در این شهرک به صورت شبانه روزی ارائه می کند .برای دریافت خدمات باربری احتشامیه با ما تماس بگیرید .

۰۲۱-۸۸۶۱۷۶۳۷

خدمات باربری احتشامیه :

  1. بسته بندی بابل رپ و استرج رپ (وکیوم ۹۰ متری)
  2. پوشش تمام مناطق تهران
  3. باربری اینترنتی در پایتخت
  4. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تهران
  5. حمل پیانو ، گاو صندوق ،یخچال ساید بای ساید در باربری احتشامیه
  6. مشاوره رایگان در زمینه حمل ، بسته بندی ، چیدمان
  7. ساک رختخواب (۳لایه – پشم شیشه دارای زیپ)
  8. حمل بارهای حجیم و سنگین و بودون محدودیت وزنی
  9. بسته بندی بابل رپ و استرج رپ (وکیوم ۹۰ متری)
  10. بیمه کردن وسایل شما جهت جلوگیری از خسارات احتمالی و ارائه بیمه نامه جهت اطمینان خاطر شما

پرسنل باربری احتشامیه

باربری ما در منظقه احتشامیه با کادری مجرب شامل متخصصین بسته بندی بار و لوازم منزل و لوازم ادارات و شرکت و همچنین کارگران متخصص حمل بار ، آماده انجام وظیفه در امور حمل بار و جا به جایی لوازم منزل و ادارات ، برای شما عزیزان می باشد .

پرسنل اتوبار احتشامیه با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق میتواند در ۲۴ ساعت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدماتباربری تهران و اتوبار اسباب کشی ارائه دهد.

بدون هیچ گونه شکستگی و آسیب دیدگی در طول مسیر با باربری احتشامیه یک جابجایی مطمئنی را تجربه نمایید نظارت کامل کار در طول انجام پروژه اثاث کشی توسط ناظرین متخصص استفاده از امکانات نوین و سیستم های کاملاً پیشرفته همراه با مشاوره رایگان برای خانواده های عزیز  که قصد اثاث کشی به منزل جدیدی را دارند با باربری احتشامیه ما تماس بگیرید .

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×