باربری اندرزگو تلفن تماس : 22980282-021

باربری اندرزگو یکی از باربری  های فعال در منطقه اندرزگوی تهران است که در این منطقه خدمات خود را عرضه می کند و شما می توانید برای دریافت خدمات در این منطقه با ما تماس حاصل کنید تا در همان لحطه در محل حاضر شویم .

باربری اندرزگو با اتکا به افراد متخخص و کاربلد توانایی حمل لوازم منزل ، لوازم ادارات و شرکت ها ،مبلمان ، حمل جهیزیه عروس و سیسمونی را به بهترین شکل انجام می دهد البته حمل بار به شرط  سالم ماندن لوازمتان نیازمند بسته بندی حرفه ای است به گونه ای که بسته بندی اصولی و حرفه ای کار حمل بار را تا ۵۰ درصد پیش می برد .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

بسته بندی لوازم اتوبار اندرزگو :

بسته بندی لوازم قبل از باربری یکی از مهترین مسائل برای سالم رسیدن بار به مقصد است ازطرفی بسته بندی اصولی با لوازم مخصوص (بابل رپ ،استرج رپ ، کارتن رگال دار و …)یکی دیگر از مسائلی است که اهمیت دارد . اتوبار اندرزگو لوازم شما را قبل از حمل بسته بندی می کند و بر اصولی بودن این مسله تاکید دارد و به شما این اطمینان را می دهیم که بسته بندی ما سلامت بارتان را تضمین می کند ، البته باربری یوسف آباد و در زمره آن باربری اندرزگو علاوه بر بسته بندی اصولی که تضمین سلامت بارتان است قبل از شروع کار با ارائه بیمه نامه خیالتان را راحت می کند .

از باربری شیخ بهایی دیدن کنید

حمل بار در باربری یوسف آباد با وسایل نقلیه جدید و سالم و مسقف صورت می گیرد و انواع وسیله ی نقلیه سبک و سنگین برای هر نوع بار داریم که شامل بار های کوچک تا لوازم حجیم و سنگین را انجام می دهیم لوازم نقلیه دارای ضربه گیر و سقف بوده تا در حین جا به جایی آسیبی از لحاظ جابه جایی یا شرایط هوایی باعث خرابی نشود .

 خدمات باربری اتوبار اندرزگو :

  1. باربری اندرزگو به صورت شبانه روزی در بلوار اندرزگو و حوالی اطراف این بلوار خدمات خود را عرضه می کند .
  2. حمل بار اندرزگو کیفیت کاری خود در سرعت همراه با کیفیت در بسته بندی و حمل اثاثیه را مدیون تیم کاری خوش فکر ، خلاق ، متخصص خود می داند .
  3. باربری یوسف آباد و در زمره آن بابری اندرزگو انواع بار حجیم و سنگین مانند پیانو ، میز بیلیارد ،گاو صندوق ، ساید بای ساید و … را حمل می کنند .
  4. بسته بندی با لوازمی  مخصوص بسته بندی مانند بابل رپ و استرج رپ انجام می شود .
  5. باربری اندرزگو به تمام نقاط تهران و شهرستان ها باربری و حمل بار را دارد .
  6. باربری یوسف آباد با کادر مجرب تمام نقاط تهران و کرج را پوشش می دهد .
  7. اتوبار یوسف آباد خدمات خود را به صورت اینترنتی در اختیار قرار داده تا در هر جای تهران هستید با مراجعه به سایت و یا با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید برای رزرو تیم کاری بسته بندی و حمل بار
  8. مشاوره رایگانی که باربری یوسف آباد ارائه می دهد مناسب آشنایی بیشتر با نحوه حمل بار و بسته بندی است .

::: شماره تماس باربری اندرزگو :::

۰۲۱-۲۲۹۸۰۲۸۲

اگر در منطقه اطراف بلوار اندرزگو هستید و قصد حمل بار دارید با ما تماس بگیرید 

برخی از مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد شامل :

باربری زعفرانیه : ۲۲۹۸۰۲۸۷-۰۲۱

باربری تجریش : ۲۲۹۸۰۲۸۲-۰۲۱

باربری غرب : ۸۸۵۸۰۷۵۹-۰۲۱

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×