باربری تجریش تلفن باربری : 22980287-021

باربری تجریش یکی از مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد است که در منطقه تجریش تهران خدمات باربری و حمل بار را عرضه می دارد خدمات باربری تجریش به صورت شبانه روزی است و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس گرفته و درخواست خود را دریافت خدمات مبنی بر زمان حمل بار و بسته بندی را ثبت کنید .

تلفن تماس باربری تجریش

تماس بگیرید : ۲۲۹۸۰۲۸۷-۰۲۱

خدمات اتوبار تجریش :

 1. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تهران
 2. بـاربـری اینتـرنـتــی در پــایـتـخــت
 3. داشتن ماشین آلات متنوع برای انواع بار
 4. ساک رختخواب (۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 5. ارائه متد روز در چینش اثاثیه در منزل جدید
 6. پرسنــل متخـصص و مـــتعهــد
 7. پوشش تــمــام مناطق تهران
 8. بسته بندی بابـل رپ و استرج رپ (وکیوم ۹۰ متری)
 9. مــشــــاوره رایـــگـــان 
 10. بیمه کردن وسایل برای جلوگیری از خسارات احتمالی
 11. ارائه طرح های چیدمان منزل جدید
 12. حمل بارهای حجیم و سنگین و بودون محدودیت وزنی
 13. باربری شبانه روزی و ۲۴ ساعته در تمام نقاط تهران
 14. بسته بتدی لباسها با کارتن رگال دار
 15. ارائه قیمت های معقول و منصفانه

تعرفه اتوبار و باربری تجریش :

تعرفه حمل بار و اثاثیه منزل در باربری و اتوبار تجریش براساس نرخ مصوب و بسته به تعداد طبقات و فاصله از درب منزل و قبل از ارسال خوردرو حمل اثاث با شما به توافق خواهیم رسید و از این بابت مطمئن باشید که قیمت ما عادلانه ترین قیمت در تهران است.برای مشاهده تعرفه ها کلیک کنید.

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

تجربه کاری باربری یوسف آباد

باربری و اتوبار یوسف آباد در منطقه یوسف اباد تهران در سال ۱۳۸۰ کار خود را با اهداف بزرگ آغاز کرد و با به خدمت گرفتن افراد متخصص و وظیفه شناس به همراه جدیدترین ماشین های حمل بار مانند : کامیون ، کامیونت ، نیسان ، وانت بار سعی کرده است که تمام نقاط تهران را پوشش دهد یعنی خدمات باربری یوسف آباد منحصر به یک منطقه نمی باشد و تقریباً همه مناطق تهران را پوشش می دهیم . همشهریان تهرانی در تجریش یا هر نقطه از تهران با شماره های باربری و اتوبار یوسف آباد تماس بگیرند همکاران ما در سریع ترین زمان به آن ها خدمت رسانی خواهند کرد پس با ما تماس بگیرید .

بسته بندی حمل اثاثیه تجریش :

خدمات بسته بندی لوازم  منزل و شرکت ها یکی از خدمات ویژه باربری یوسف آباد محسوب می شود زیرا بسته بندی اثاثیه را افراد متخصص و آموزش دیده انجام می دهند و در حین بسته بندی هیچگونه آسیبی به اثاثیه منزلتان وارد نمی شود همه اینها دلیل تمایز ما از باربری های فعال در تهران است ، بسته بندی مبلمان ، یخچال ، کمد و …  با بابل رپ و استرج رپ انجام می شود .برای بسته بندی لباسهایتان نیز از کارتن های رگال دار استفاده می شود تا لباس های شما بدون چروکیدگی بسته بندی و حمل شوند .خدمات بسته بندی اثاثیه مان مطابق با سبک شرکت های اروپایی است. همواره از نوین ترین روش های حمل اثاثیه استفاده می نماییم. همچنین ارائه دهنده بهترین و باکیفیت ترین لوازم جهت بسته بندی می باشیم.

باربری یوسف آباد

باربری تجریش جزو بزرگترین شرکت های اتوبار و حمل بار در تهران و ارائه دهنده خدمات جابجایی اثاثیه می باشد. تخصص ما ارائه خدمات اتوبار در تهران و حمل بار بین شهری به کل کشور است. کیفیت بالای خدمات باربری مان همواره زبان زد بوده است. می توانید بدون هیچ نگرانی جابجایی و اسباب کشی خود را به ما بسپارید ، جابجایی منازل ، ادارات ، سازمان خصوصی و دولتی ، فروشگاه ها را در کوتاهترین زمان ممکن با کیفیت بالا برای شما عزیزان انجام می دهیم و از حمل اثاثیه برایتان یک خاطره خوش به جا می گذاریم .

باربری کردستان

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×