باربری توانیر تلفن تماس : 22980282-021

باربری توانیر یکی از مناطق تحت پوشش باربری و اتوبار یوسف آباد است که خدمات باربری و اتوبار ارائه می کند و این خدمات باربری به صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی عرضه می شود البته اینها دلیلی بر پایین بودن کیفیت نمی شود .

بسته بندی باربری توانیر :

بسته بندی خوب یکی از شرایط حمل اثاثیه خوب است و برای اینکه این امکان فراهم شود بایستی با دقت انجام شود و صد البته لوازم مورد استفاده نیز بسیار مهم است زیرا باعث آسیب با لوازم منزل می شود برای مثال در بسته بندی لوازم بزرگ مانند کمد ، یخچال و مبلمان  را با سلفون ۹۰ متری (استرج رپ و بابل رپ) بسته بندی می کنند . ککه اینکار باعث سالم ماندن وسایلتان حین جابه جایی می شود و از کج شد وسایل چوبی جلوگیری می کند .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

تبلیغ: از باربری نیاوران دیدن فرمائید !!

باربری توانیر با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق می تواند در ۲۴ ساعت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمات اتوبار تهران و اتوبار اسباب کشی ارائه دهد.

خدمات باربری توانیر شامل : حمل انواع بار ، اسباب کشی ، حمل اثاثیه منزل ، حمل بار به شهرستان ، حمل جهیزیه عروس و … به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان می باشد .

خدمات حمل اثاثیه توانیر :

  1. باربری شبانه روزی در تمام نقاط تهران
  2. حمل جهیزیه عروس لوازم ادارات و شرکت ها
  3. حمل انوع بار حجیم و بزرگ و ظریف با بالاترین دقت ممکن
  4. بسته بندی بابل رپ و استرج رپ
  5. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
  6. داشتن شعبات باربری  در تمام نقاط تهرانو پوشش اکثر نقاط تهران
  7. پرسنل کاری ، جوان ، متعهد و متخصص
  8. بسته بندی البسه در کارتن رگال دار
  9. مشاوره رایگان
  10. خدمت رسانی در سریع ترین زمان

 کیفیت کار ما نتیجه اعتماد شما به باربری یوسف آباد است

تعرفه باربری توانیر :

نرخ تعرفه حمل بار باربری توانیر منصفانه ترین قیمت در بین باربری های فعال در تهران است شما می توانید لیست تعرفه های اتوبار توانیر را در این لیست مشاهده کنید و آنها را با تعرفه دیگر باربری ها مقایسه کنید ، منصفانه بودن قیمت های ارائه شده توسط شرکت باربری یوسف آباد دلیلی بر پایین بودن کیفیت و کمیت کار ما نیست ، البته اینها شعار نیست و شما می توانید این کیفیت را در عمل نیز ببینید .

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×