کارتن رگال دار

کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس ها در هنگام اسباب کشی استفاده می شود  که ما در باربری یوسف آباد از آن جهت جلوگیری آسیب و یا چروک شدن لباس استفاده می کنیم و بهترین وسیله برای بسته بندی البسه است .

باربری یوسف آباد تهران

باربری و اتوبار یوسف آباد در منطقه یوسف اباد تهران در سال ۱۳۸۰ کار خود را با اهداف بزرگ آغاز کرد و با به خدمت گرفتن افراد متخصص و وظیفه شناس به همراه جدیدترین ماشین های حمل بار مانند : کامیون ، کامیونت ، نیسان ، وانت بار سعی کرده است که تمام نقاط تهران را پوشش دهد یعنی خدمات باربری یوسف آباد منحصر به یک منطقه نمی باشد و تقریباً همه مناطق تهران را پوشش می دهد . همشهریان تهرانی در هر منطقه ای از تهران با شماره های باربری و اتوبار یوسف آباد تماس بگیرند همکاران ما در سریع ترین زمان به آن ها خدمت رسانی خواهند کرد .

معرفی کارتن رگال دار برای باربری و اتوبار یوسف اباد

کارتن رگال دار یکی از ملزومات بسته بندی است. بسته بندی لباس همیشه یکی از مشکلات است که در اسباب کشی باآن مواجه می شویم. ممکن است باخود بگویید که بسته بندی لباس ها کار چندان مشکلی نیست و می‌توان لباس های مختلف را درون کارتن قرار داد و ب همین آسانی آنها را بسته بندی کرد. خب البته این راه بسته بندی لباس است. اما مسلما شما در کمدتان لباس هایی دارید ک برایتان خیلی مهم است. لباس هایی مثل کت وشلوار و یا لباس های شب یا لباس های زمستانی که اتفاقا قیمت بالایی نیز دارند و بسیار هم حساس هستند برای بسته بندی این گونه لباس ها بهتر است از کارتن رگال دار استفاده نمایید.کارتن در سایز های مختلف بوده و برای بسته بندی انواع لباس خانگی و مجلسی و بچه گانه و بزرگسال کاربرد دارد .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

کارتن رگال دار و بسته بندی لباس های حساس

  • برای بسته بندی لباس های حساس. 
  • با این کار دیگر نیاز نیست که لباس ها را تا کنید و روی هم قرار دهید.
  • این کار در چیدمان دوباره لباس ها نیز تاثیر زیادی دارد.
  • جلوگیری از هرگونه احتمال پارگی و آسیب دیدگی لباس ها
  • جلوگیری از چروک شدن لباس ها

کارکنان و کادر مجرب باربری و اتوبار یوسف آباد به شما کمک می کند که با بهترین امکانات به روز کلیه لباس هایتان را بدون هیچ آسیبی جا به جا کنید.

کارتن رگال دار لباس مانند یک کمد لباس عمل میکند. و می‌تواند لباس های مجلسی و کت و شلوار را در خود جای دهد. این کارتن ها مقاومت خوبی برخوردار است و محافظت کننده خوب لباس های گرانقیمت شما است.

اگر قصد دارید بسته بندهایتان را دارید دست نگهدارید

اتوبار و باربری یوسف آباد به شما پیشنهاد میدهد از کارتن رگال دار این باربری برای بسته بندی لباس استفاده نمایید. ظرفیت کارتن رگال دار یوسف آباد بار به گونه ای است که می‌تواند ۱۲ دست لباس را ب راحتی در خود جای دهد.

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×