باربری اسد آبادی تلفن : 88656241-021 | باربری یوسف آباد

باربری اسد آبادی یکی از مناطق تحت باربری یوسف آباد در منطقه غرب تهران است که خدمات متنوعی را به شما ارائه می کند و به صورت شبانه روزی و در سریع  ترین زمان به شما خدمت رسانی می کند .

باربری اسد آبادی با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه باربری و اتوبار و با در اختیار داشتن کادر مجرب از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق می تواند در ۲۴ ساعت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمات باربری تهران و اتوبار اسباب کشی ارائه می دهد .

خدمات باربری اسد آبادی شامل : حمل انواع بار ، اسباب کشی ، حمل اثاثیه منزل ، حمل بار به شهرستان ، حمل جهیزیه عروس و … به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان می باشد .

شماره اتوبار و باربری اسد آبادی :

۰۲۱-۲۲۹۸۰۲۸۲ | ۰۲۱-۲۲۲۷۶۰۳۷

۰۲۱-۸۸۶۵۶۲۴۱

پرسنل ما در باربری اسد آبادی تشکیل شده اند از زبده ترین و با اخلاق ترین کارگران ، که تمامی آنها آموزش های لازمه جهت حمل بار و همچنین بسته بندی صحیح لوازم را دیده اند و این امر را به بهترین روش انجام می دهند .

با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گدشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد .

باربری اسد آبادی یکی از مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد می باشد و باربری یوسف آباد تقریباََ تمام مناطق تهران را پوشش می دهد و در هر جایی از تهران که قرار داشته باشید می توانید با شماره اتوبار باربری یوسف آباد تماس بگیریرد .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

پرسنل اتوبار و باربری اسد آبادی :

باربری اسد آبادی با کادری مجرب شامل متخصصین بسته بندی بار و لوازم منزل و لوازم ادارات و شرکت و همچنین کارگران متخصص حمل بار ، آماده انجام وظیفه در امور حمل بار  و جا به جایی لوازم منزل و ادارات برای شما عزیزان می باشد .

خدمات باربری اسد آبادی :

 1. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
 2. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
 3. وکیوم بزرگ ۹۰ متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرچ رپ ( سلفون)
 4. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار )
 5. حمل پیانو ، گاو صندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ در باربری اسد آبادی
 6. بسته بندی تخصصی و دقیق با جدیدترین ابزار دنیا روز دنیا در باربری اسد آبادی
 7. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 8. استفاده از پرسنل کاری و خوش اخلاق
 9. حمل انواع بار های کوچک و بزرگ به جای جای ایران در باربری اسد آبادی
 10. خدمت رسانی در کم ترین زمان در اتوبار اسد آبادی
 11. داشتن شعبات باربری در تمام نقاط
 12. باربری اینترنتی در تهران
 13. باربری در محدوده غرب تهران

خدمات حمل و نقل و جابه جایی باربری :

آماده سرویس دهی با بیش از ۱۰۰ کامیون وانت و تریلی ، به تمام نقاط تهران و حمل بار به نقاز بین کشور در تمامی نقاط کشور می باشد .

بدون هیچ گونه شکستگی و آسیب دیدگی در طول مسیر با باربری اشرفی یک جابه جایی مطمئنی را تجربه نمایید نطارت کامل کار در طول انجام پروژه اثاث کشی توسط ناطرین متخصص استفاده از امکانات نوین و سیستم های کاملاََ پیشرفته همراه با مشاوره رایگان برای خانواده های عزیز اشرفی ای که قصد اثاث کشی به منزل جدیدی را دارند ، باباربی فلسطین تماس بگیرید .

 تعرفه باربری  اسد آبادی :

نرخ تعرفه حمل بار باربری اسد آبادی منصفانه ترین قیمت در بین باربری های فعال در تهران است شما می توانید لیست تعرفه های اتوبار را در این لیست مشاهده کنید و آنها را با تعرفه دیگر باربری ها مقایسه کنید ، منصفانه بودن قیمت های ارائه شده توسط شرکت باربری یوسف آباد دلیلی بر پایین بودن کیفیت و کمیت کار ما نیست ، البته اینها شعار نیست و شما می توانید این کیفیت را در عمل نیز ببینید

مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد

باربری اسد آبادی یکی از شهرهاییست که باربری یوسف آباد خدمات خود را عرضه می کند و خدمات ما به صورت شبانه روزی و بودن تعطیلی صورت می گیرد برای در یافت خدمات ما کافیست با شماره تلن اختصاصی ما که در پایین درج شده تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید .

تعرفه اتوبار و باربری اسد آبادی :

تمام کرایه ها و نرخ باربری اسد آبادی براساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و تمام تلاش ما کسب رضایت تک تک مشتربان است .-

بری از مناطق باربری شرکت یوسف آباد در لیست زیر مشاهده می کنید :

باربری فلسطین : ۸۸۶۱۷۴۱۰-۰۲۱

باربری گیشا : ۸۸۶۰۰۲۹۴-۰۲۱

باربری شهرآرا : ۸۸۶۱۷۶۳۷-۰۲۱

باربری طالقانی : ۸۸۶۱۷۴۱۰-۰۲۱

باربری جهان آرا : ۸۸۶۰۰۲۹۴-۰۲۱

 

 

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری اسد آبادی, Telephone No.021-88656241
منطقه
غرب تهران
توضیحات
باربری اسد آبادی یکی از مناطق تحت باربری یوسف آباد در منطقه غرب تهران است که خدمات متنوعی را به شما ارائه می کند و به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی می کند .
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×