باربری مرزداران خدمات متنوعی را به شما عزیزان اراده می کند و به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان خدمت رسانی همشهریان را بر عهده دارد .

باربری مرزداران با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق میتواند در ۲۴ ساعت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمات اتوبار تهران و اتوبار اسباب کشی ارائه دهد.

خدمات باربری مرزداران شامل : حمل انواع بار ، اسباب کشی اثاثیه منزل ، حمل بار به شهرستان ، حمل جهزیه عروس ، و … به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان می باشد .

شماره باربری مرزداران :

۸۸۶۱۷۶۳۷ – ۰۲۱

پرسنل ما در باربری مرزداران تشکیل شده اند از زبده ترین و با اخلاق ترین کارگران ، که تمامی آنها آموزش های لازمه جهت حمل بار و همچنین بسته بندی صحیح لوازم را دیده اند و این امر را به بهترین روش انجام می دهند.

با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی  تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد .

باربری مرزداران یکی از کمناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد می باشد .

باربری یوسف آباد تقریباََ تمام تهران را پوشش می دهد و در هرجایی از تهران که قرار داشته باشید .

می توانید با شماره گیری شماره های باربری یوسف آباد از خدمات حمل بار و اثاثیه منزل خود بهره مند شوید .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

پرسنل باربری مرزداران :

باربری مرزداران با کادری مجرب شامل متخصصین بسته بندی بار و لوازم منزل و لوازم ادارات و شرکت و همچنین کارگران متخصص حمل بار ، آماده انجام وظیفه در امور حمل بار و جا به جایی لوازم منزل و ادارات ، برای شما عزیزان می باشد .

باربری مرزداران به صورت هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز می توانید باشماره های اتوبار و باربری مرزداران تماس حاصل فرمائید و سفارش خود را ثبت کنید همکاران ما در اتوبار مرزداران در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده خواهند شد .

در صورت تماس با شماره های باربری یوسف آباد  می توانید از مشاوره رایگان ما هم استفاده کنید و از اطلاعات ما در زمینه اسباب کشی و نحوه بسته بندی لوازم منزل مطلع شوید .

ما در باربری یوسف آباد مفتخریم که یکی از معدود باربری های نوین و با مشاوره رایگان در زمینه حمل اثاثیه منزل هستیم و به همشهریان عزیز تهرانی خدمات باربری و اسباب کشی رائه می دهیم .

اسباب کشی یکی از کارهای سخت و برای برخی از افراد تجربه تلخ و طاقت فرسایی به شمار می رود ما در باربری مرزداران خرسندیم که این تجربه تلخ را به خاطره ای شیرین تبدیل کنیم تا اسباب و اثاثیه شما بدون هیچ خسارتی جا به جا شود .

  معرفی کارتن رگال دار

کارتن رگال دار یک کارتن چندلایه است که دارای میله و رگال می باشد که در امور بسته بندی لباس ها بسیار کارآمد و مناسب است از این جهت که با بسته لباس ها در کارتن رگال دار لباس های شما در حین حمل اثاثیه آسیب نمی بیند. وبسته بندی البه در کارتن رگال دار یکی از امتیاز های باربری یوسف آباد و اتوبار مرزداران است .

خدمات باربری مرزداران :

  1. بیمه کردن وسایل شما برای جبران خسارات احتمال
  2. باربری شبانه روزی و ۲۴ ساعته حتی در ایّام تعطیل
  3. وکیوم بزرگ ۹۰ متری شامل بابل رپ و استرچ رپ
  4. ساک رختخواب (۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار )
  5. حمل پیانو ، گاو صندوق ، یخچال ساید بای ساید و وسایل بزرگ بدون هیچگونه آسیبی
  6. بسته بندی تخصصی و دقیق با جدیدترین بازار روز دنیا در باربری مرزداران
  7. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
  8. استفاده از پرسنل کاری و خوش اخلاق
  9. حمل انواع بارهای کوچک و بزرگ به جای جای ایران در باربری مرزداران

خدمات حمل و نقل و جا به جایی باربری

آماده سرویس دهی با بیش ۱۰۰ کامیون و وانت و تریلی ، به تمام نقاط شهر تهران و حمل بار به نقاط بین کشور در تمامی نقاط کشور می باشد.

بدون هیچ گونه شکستگی و آسیب دیدگی در طول مسیر با باربری اشرفی یک جابجایی مطمئنی را تجربه نمایید نظارت کامل کار در طول انجام پروژه اثاث کشی توسط ناظرین متخصص استفاده از امکانات نوین و سیستم های کاملاً پیشرفته همراه با مشاوره رایگان برای خانواده های عزیز اشرفی ای که قصد اثاث کشی به منزل جدیدی را دارن ، با باربری فلسطین تماس بگیرید .

تعرفه اتوبار و باربری مرزداران :

تمام کرایه ها و نرخ های باربری و اتوبار مرزداران براساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و تمام تلاش ما کسب رضایت تک تک مشتریان است .

برخی از مناطق شرکت یوسف آباد در لیست مشاهده می کنید :

باربری یوسف آباد : ۲۲۹۸۰۲۸-۰۲۱

باربری گیشا : ۸۸۶۰۰۲۹۴-۰۲۱

باربری طالقانی : ۸۸۶۱۷۴۱۰-۰۲۱

باربری جهان آرا : ۸۸۶۱۷۴۱۰-۰۲۱

باربری فلسطین : ۸۸۶۰۰۲۹۴-۰۲۱

باربری شهرک غرب : ۸۸۶۰۰۲۹۴-۰۲۱

باربری فتحی شقاقی : ۸۸۶۱۷۴۱۰-۰۲۱

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×