باربری امانیه تلفن تماس : 22980287-021

باربری امانیه یکی از باربری هایی تحت نظر باربری یوسف آباد است که خدمات متنوعی شامل بسته بندی و حمل بار و بسته بندی را ۲۴ ساعته و شبانه روزی عرضه می کند.

.: تلفن تماس باربری امانیه :.

۰۲۱-۲۲۹۸۰۲۸۷

باربری یوسف آباد کار خود را در سال ۱۳۸۰ شروع کرد تا خدمات متنوع و نوینی را به شما عزیزان عرضه کند باربری یوسف آباد با هدف ارائه خدمات جدید و به روز در نظر دارد تا مشتریان راحتتر از همیشه خدمات خود را عرضه کند مشتریان بتوانند بر راحتی با ما در تماس باشند به همین دلیل ما در شبکه های اجتماعی حضور داریم و دسترسی شما به باربری یوسف آباد راحتتر کرده است.

خدمات باربری امانیه:

  1. دارای ماشین های متنئع شامل کامیونت مسقف و وانت بار
  2. بسته بندی با جدیدترین وسایل
  3. مشاوره رایگان
  4. حمل پیانو ، گاو صندوق ، یخچال ساید بای ساید و وسایل بزرگ در باربری سهروردی
  5. ساک رختخواب (۳لایه حاوی پشم شیشه زیپ دار )
  6. باربری اینترنتی در تهران و حضور در شبکه های اجتماعی
  7. وکیوم بزرگ ۹۰ متری شامل بابل رپ و استرچ رپ
  8. حمل انواع بارهای کوچک و بزرگ به جای جای ایران در اتوبار امانیه
  9. داشتن شعبات باربری در تمام نقاط تهران

باربری یوسف آباد تجربه ۲۰ ساله در زمینه ارائه خدمات حمل بار و اتوبار به پایتخت نشینان تلاش می کند سابقه چندین ساله ما باعث کیفیت خدماتی که عرضه می شود است ، علاوه بر بسته بندی و حمل بار شرکت باربری یوسف آباد مشاوره رایگان به مشتریان ارائه می دهد .پرسنل باربری سهروردی جوان ، متعهد ، کاری و خوش اخلاق هستند و در حمل بار و بسته بندی دقت و ظارفت فراوانی به کار می گیرند .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

تبلیغ : از باربری میرداماد دیدین کنید !!

تعرفه باربری  امانیه:

تمام کرایه ها و نرخ های باربری امانیه بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و تمام تلاش ما کسب رضایت تک تک مشتریانمان است و شما می توانید از اینجا قیمت تمامی سرویس های باربری امانیه مشاهده کنید .

پرسنل باربری امانیه

با کادری مجرب شامل متخصصین بسته بندی بار و لوازم منزل و لوازم ادارات و شرکت و همچنین کارگران متخصص حمل بار ، آماده انجام وظیفه در امور حمل بار و جا به جایی لوازم منزل و ادارات ، برای شما عزیزان می باشد .

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×