باربری انقلاب تلفن تماس : 88656241-021

باربری انقلاب یکی از مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد است که خدمات باربری متنوعی را در منطقه انقلاب تهران و مناطق اطراف ارائه می کند برای دریافت خدماتمان کافیست با شماره تلفن که در زیر درج شده تماس بگیرید :

۰۲۱-۸۸۶۵۶۲۴۱

پرسنل اتوبار انقلاب

باربری انقلاب دارای پرسنل کاری و متهعد و متخصص است که تخصص های آنها در زمینه حمل بار و بسته بندی و چیدمان است پرسنل ما قبل از اینکه وارد پروسه کاری شوند ابتدا آموزش ها لازمه را می بینند و پس از پروسه یادگیری کامل به صورت آزمایشی و آموزشی به منازل می شوند تا فقط نحوه کار را یادبگیرند و در آخر وارد تیم کاری مشوند .

پرسنل ما در باربری یوسف آباد تخصص های لازمه جهت بسته بندی انواع لوازم را دیده اند و از عهده بسته بندی تمامی وسایل منزلتان بر می آیند برای مثال برای مبلمان ، کمد ، بوفه از بابل رپ و استرج رپ استفاده می شود .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

باربری انقلاب تهران

اتوبار و باربری انقلاب یکی از مناطقی است که زیر نظر شرکت باربری یوسف آباد فعالیت می کند و زیر نظر اتحادیه کار می کند و با تجربه بیش از ۲۰ سال در حوزه حمل بار و اتوبار کار می کند و با بهترین ابزار و بهترین افراد به شما خدمت رسانی میکند و هر زمان که نیاز به بسته بندی لوازم و باربری داشتید کافی است که با شماره های باربری و اتوبار انقلاب تماس بگیرید .

خدمات باربری انقلاب

 1. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
 2. حمل انواع بارهای کوچک و بزرگ به جای جای ایران در باربری انقلاب
 3. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 4. ساک رختخواب (۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار )
 5. حمل پیانو ، گاو صندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 6. مشاوره و راهنمایی در چیدمان منزل پس از اسباب کشی
 7. خدمـــــت رسانی در کمترین زمان
 8. استفاده از ماشین آلات نو و سالم
 9. دریافت پیشنهاد ها و انتقادها از طریق وب سایت ، شماره درج شده در پوستر و شبکه های اجتماعی
 10. دسترسی و تماس با ما در تمام شبکه های اجتماعی
 11. حمل بار در اطراف محدوده خیابان انقلاب
 12. حمل یخچال ساید بای ساید ، گاو صندوق ، میز بیلیارد ، پیانو ، بوفه و …

باربری میرداماد شعبه باربری ونک بار به صورت شبانه روزی فعالیت می کند 

تعرفه باربری انقلاب :

قیمت های و تعرفه های باربری انقلاب طبق قیمت های پیشنهادی اتحادیه است و ما بهترین قیمت را برای خدمات خود ارائه می کنیم در زمان های خاص مانند قبل عید طح های متنوع برای تخفیفات ارائه می شود .قیمت ها ئ تعرفه های ما را در اینجا می توانید مشاهده کنید .

معرفی خیابان انقلاب :

خیابان انقلاب اسلامی خیابانی غربی – شرقی و یکی از خیابان‌های مهم و مرکزی پایتخت به درازای ۵ کیلومتر است که از سوی غرب از میدان انقلاب و در دنبالهٔ خیابان آزادی آغاز شده و در سوی شرقی درمیدان امام حسین و آغاز خیابان دماوند پایان می‌یابد. قسمت شمالی این خیابان مربوط شهرداری منطقه ۶ و قسمت جنوبی آن مربوط به شهرداری منطقه ۱۱ می‌باشد.

این خیابان به‌علت جای‌گرفتن دانشگاه تهران و فروشگاه‌های بزرگ کتاب و نشریات در کنارهٔ آن، از خیابان‌های مهم تهران است که یکی از خیابان‌های اصلی شهر در راهپیمایی‌ها و از کانون‌های گردهمایی‌های خیابانی به‌شمار می‌آید.

باربری شبانه روزی :

خدمات باربری ما در باربری یوسف آباد به صورت شبانه روزی عرضه می شود و برای رزرو باربری برای هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره تلفن های ما تماس گرفته و رزرو خود را انجام دهید .

برای تماس با ما در باربری و اتوبار انقلاب کافی است آیکون سبز رنگ را لمس کنید و ارتباطتان با ما برقرار شود .

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×