حمل بار یوسف آباد

باربری بیهقی یکی از مناطق اتوبار یوسف آباد است و آماده خدمت رسانی به همشهریان تهرانی ارائه خدمات متنوع در زمینه باربری و حمل بار و اثاثیه منزل و ادارات خدمت رسانی می کنند .

شماره تماس حمل بار یوسف آباد :

۰۲۱-۸۸۵۸۰۷۵۹

یکی از خدمات مهم و جدیدی که باربری بیهقی ارارئه می کند بسته بندی وسایل شما می باشد ، همکاران ما با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز دنیا در امور بسته بندی وسایل شما را بسته بندی می کنند و ما دیگر نگران شکستگی و یا رنگ پریدگی وسایل خود باشبد .

نحوه کار باربری بیهقی به این صورت است که پس از تماس شما با همکاران ما ماشین متناسب با بار شما انتخاب می شود و در کمترین زمان در محل حاضر میشوند و وسایل شما را بسته بندی می کنند و بعد از انتقال آنها به ماشین اسباب شما را به مقصد برده و در محل مقصد متاسب با سلیقه شما آنهارا می چینند .

خدمات حمل بار یوسف آباد :

  1.  باربری شبانه روزی و ۲۴ ساعته
  2. خدمات رسانی در سریع ترین زمان
  3. حمل انواع بار کوچک و بزرگ به جای جای ایران
  4. باربری در محدوده بیهقی
  5. حمل پیانو گاو صندوق، یخچال ساید بای ساید و وسایل بزرگ در حمل بار یوسف آباد
  6. وکیوم بزرگ ۹۰ متری شامل بابل رپ و استرچ رپ
  7. باربری و اسباب کشی با کادر مجرب و متخصص
  8. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
  9. ساک رختخواب (۳ لایه پشم شیشه دارای زیپ )
  10. حمل جهیزیه عروس و حمل اسباب و اثاثیه ادارات و شرکت ها
شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

باربری بیهقی یکی از مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد است که به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته به تهران های عزیز خدماتی از قبیل : حمل اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه عروس ، حمل لوازم ادارات و شرکت ها و مشاوره رایگان در زمینه بسته بندی و چیدمان وسایل به شما عزیزان پایتخت نشین را ارائه می دهد .

بسته بندی لوازم در حمل بار یوسف آباد :

یکی از خدمات ویژه  باربری و اتوبار بیهقی بسته بندی لوازم و اسباب در منزل مشتری می باشد که با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و به وسیله کادر مجرب و وظیفه شناس آنرا انجام می دهیم .

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×