باربری تبریز تلفن تماس : 88600294-021

باربری تبریز یکی از باربری های باربری یوسف آباد در تهران می باشد که در سال ۱۳۸۰ تاسیس و به پایتخت نشینان سرویس های بسته بندی و حمل بار ارائه می دهد .باربری تبریز خدمات خود را به صورت هفتگی و بدون تعطیلی انجام می دهد و در تمام طول سال در خدمت شماست .

پرسنل باربری تبریز :

باربری تبری دارای تیمی متخصص و کاری است که تمام وظایف خود آشنا هستند و بدون هیچ گونه آسیب به وسایل منزلتان آنهارا جا به جا می کنند این تیم مهارت های ویژه ای در حمل انواع بار را دارند .

خدمات باربری تبریز :

  • باربری شبانه روزی و ۲۴ ساعته در تهران
  • باربری اینترنتی در تهران
  • حمل و نقل مطمئن با قیمت معقول
  • مشاوره رایگان در زمینه بسته بندی و چینش
  • حمل وسایل شرکت ها و ادارات در باربری تبریز
  • حمل جهیزیه عروس بدون هیچ گونه خش
  • حمل و ارسال بار به تمام نقاط تهران
  • پرسنل جوان و متخصص در زمینه حمل اثاثیه
  • داشتن ماشین آلات متنوع برای انواع بار
  • حمل اسباب و اثاثیه بدون محدودیت حجم وزن و اندازه در باربری یوسف آباد
شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

خدمات باربری تبریز به صورت ۲۴ ساعته بوده و تمام روزهای سال بدون تعطیلی آماده خدمت رسانی و حمل بار و اثاثیه منزل شماست پس بار خود را به ما بسپارید تا بدون هیچگونه نگرانی از لحاظ خط و خش و آسیب به وسایلتان آنرا جا به جا کنیم.

خدمات باربری تبریز علاوه بر حمل اثاثیه منزل شامل حمل بار شرکت ها و ادارات و جهیزیه عروس و … می شود و برای هر نوع حمل باری ماشین آلات مخصوص را داراست پس با ما تماس بگیرید شماره تماس باربری : ۸۸۶۰۰۲۹۴-۰۲۱

خدمات بسته بندی و چیدمان باربری تبریز:

خدمات باربری و اتوبار تبریز علاوه بر حمل بار بدون آسیب دیدگی و ایمن در صورت تمایل شما بسته بندی  وسایلتان را نیز بر عهده میگیرند و ظروف شکستنی را به بهترین نحوه ی ممکن بسته بندی می کنند  .

وسایل بزرگ را در صورت نداشتن کارتن با سلفون ۹۰ متری بسته بندی می کنند که در براربر ضربه و خش مقاوم شوند .

پس از اسباب کشی به منزل جدید در صورت تمایل می توانید وظیفه چیدمان منزل تان را نیز به پرسنل ما بسپارید تا با متد های روز دنیا چیدمان منزلتان را انجام دهند .

چنانچه قصد حمل بار در منطقه پاسداران را دارید کافیست با شماره تلفن ما در باربری پاسداران تماس بگیرید تا حمل بار شما را بهترین نحوانجام دهیم باربری پاسداران علاوه بر حمل بار منزل حمل وسایل شرکت ها و ادارات را نیز بر عهده میگیرد .

خدمات بسته بندی و چیدمان را در صورت تمایل شما بر عهده می گیرد .حمل بار های بزرگ و کوچک نیز در باربری پاسداران موجود است.

شماره تماس باربری پاسداران : ۲۲۹۸۰۲۸۷-۰۲۱

مناطق باربری یوسف آباد :

باربری شهری : ۲۲۹۸۰۲۸۷-۰۲۱

باربری ظفر : ۸۸۶۰۰۲۹۴-۰۲۱

باربری شهرآرا : ۸۸۶۱۷۶۳۷-۰۲۱

باربری فتحی شقاقی : ۸۸۶۱۷۴۱۰-۰۲۱

باربری اسد آبادی : ۸۸۶۵۶۲۴۱-۰۲۱

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×