باربری جلفا مناسب ترین باربری - تلفن : 88617637-021

باربری جلفا باربری فعال و تحت پوشش باربری یوسف آباد در محدوده خیبان جلفای تهران خدمات باربری و اتوبار ارائه می کند و شما می توانید به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته با ما تماس گرفته و دخواست خود را ثبت کنید تا در محل حاضر شویم با ما تماس بگیرید .

شماره تماس باربری جلفا |  ۸۸۶۱۷۶۳۷-۰۲۱

 بسته بندی اتوبار جلفا :

خدمات بسته بندی لوازم  منزل و شرکت ها یکی از خدمات ویژه باربری یوسف آباد محسوب می شود زیرا بسته بندی اثاثیه را افراد متخصص و آموزش دیده انجام می دهند و در حین بسته بندی هیچگونه آسیبی به اثاثیه منزلتان وارد نمی شود همه اینها دلیل تمایز ما از باربری های فعال در تهران است ، بسته بندی مبلمان ، یخچال ، کمد و …  با بابل رپ و استرج رپ انجام می شود .برای بسته بندی لباسهایتان نیز از کارتن های رگال دار استفاده می شود تا لباس های شما بدون چروکیدگی جا به جا یی صورت بگیرد .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

خدمات باربری جلفا :

  1. باربری شبانه روزی در تمام نقاط تهران
  2. حمل جهیزیه عروس لوازم ادارات و شرکت ها
  3. حمل انوع بار حجیم و بزرگ و ظریف با بالاترین دقت ممکن
  4. بسته بندی بابل رپ و استرج رپ
  5. پرسنل کاری ، جوان ، متعهد و متخصص
  6. بسته بندی البسه در کارتن رگال دار
  7. مشاوره رایگان
  8. خدمت رسانی در سریع ترین زمان
  9. داشتن شعبات باربری در تمام نقاط تهران
  10. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی

از باربری میرداماد دیدن کنید

پرسنل حمل بار جلفا :

باربری جلفا با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق میتواند در ۲۴ ساعت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمات باربری یوسف آباد و اتوبار اسباب کشی ارائه دهد.

باربری جلفا با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی  تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد .

پرسنل ما در تلاشند تا بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و با سرعت برایتان به ارمغان بیاورند تا حمل اثاثیه شما اصولی و سریع صورت پذیرد پس اگر در منطقه جلفا تهران قصد حمل اثاثیه د ارید ا ما تماس بگیرید .

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×