باربری شبانه روزی تلفن تماس : 88617637-021

باربری شبانه روزی یکی از مناطق تحت پوشش باربری و اتوبار یوسف آباد است که خدمات مختلفی را به صورت شبانه روزی عرضه می کند و شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ما تماس بگیرید تا همکاران در محل حاضر شوند و حمل بارهایتان را انجام می دهند :

شماره تماس باربری شبانه روزی 

۰۲۱-۸۸۶۱۷۶۳۷

کادر تیمی باربری شبانه روزی :

کادر ما در باربری یوسف آباد بر این باور است که خدماتی که به شما عزیزان ارائه می شود بایستی بهترین کیفیت را داشته باشد از طرفی این آموزشها را به کادر کاریمان و مشاورها به کادر  حمل ، بسته بندی و مشاوره داده ایم .

پرسنل باربری شبانه روزی در تلاش است تا تجربه تلخ باربری و حمل اسباب منزل را به خاطره ای شیرین مبدل کنیم و این خاطرات بد را از ذهن شما پاک کنیم برای آنکه در محل حاضر شویم با ما تماس بگیرید و در خواست خود را ثبت کنید .

شما می توانید درخواست خودرا به صورت آنی و مقرر شده ثبت کنید ، برای در خواست آی پس از تماس شما افراد تیم باربری شبانه روزی در همان لحطه درخواست کنید و یا زمانی را رزرو و تعیین کنید تا در آ ن زمان در محل حاضر شوند .

با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق میتواند در ۲۴ ساعت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدماتباربری تهران و اتوبار اسباب کشی ارائه دهد.

باربری شبانه روزی با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی  تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد .

تبلیغ : از باربری میرداماد دیدن کنید !!

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

خدمات باربری شبانه روزی :

باربری شبانه روزی یکی از بهترین باربری های تحت پوشش باربری یوسف آباد است و بهترین خدمات را ارائه می کند :

 1. بیمه کردن وسایل شما برای جبران خسارات احتمالی
 2. مشاوره رایگان در زمینه بسته بندی و چینش منزل با جدیدترین متد های روز دنیا
 3. حمل انواع بارهای کوچک و بزرگ به جای جای ایران در اتوبار شبانه روزی
 4. منصفترین باربری در بین باربری های موجود
 5. مشــاوره رایگان
 6. دارای ماشین های متنئع شامل کامیونت مسقف و وانت بار
 7. بسته بندی با جدیدترین وسایل روز دنیــــا
 8. بسته بندی بابل رپ و استرج رپ
 9. حمل بار با بالاترین کیفیت و دقت
 10. پرسنل کاری ، جوان ، متعهد و متخصص
 11. بسته بندی البسه با کارتن رگال دار
 12. حمل جهیزیه عروس ، لوازم ادارات و شرکت ها

باربری شبانه روزی برای کل تهران

باربری شبانه روزی از این جهت حائز اهمیت است که باربری های فعال تایم کاری محدوده کار می کنند و سیستم رزرو این باربری ها معمولا تا ظهر فعال است و خدمات محدودی را ارائه می کنند پس ما بر آن شدیم تا خدمات باربری شبانه روزی را راه اندازی کنیم تا موجب خرسندی شما از باربری یوسف آباد باشد .

— البته قابلیت ۲۴ ساعته صرفا برای محدوده یوسف آباد نیست و در تمام نقاط و مناطق تهران این قابلیت را داریم  —

تعرفه حمل اثاثیه شبانه روزی :

تعرفه های اتوبار شبانه روزی براساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و هیچگونه قیمت اضافی بابت بالا بودن کیفیت خدمات ما از شما دریافت نمی شود و از این بابت خیالتان آسوده باشد که مبلغ اضافی بابت مشاوره نیز از شما در یافت نمی شود البته این ها دلیلی بر پایین بودن کیفیت خدمات ما نیست .شما می توانید از اینجا لیست تعرفه های باربری یوسف آباد را مشاهده کنید.

باربری پاسداران

ماشین آلات باربری شبانه روزی :

حمل و نقل باربری شبانه روزی و ماشین آلات ما تشکیل شده از وسایل نقلیه جدید و نو تا آسیبی حین جا به جایی به وسایلتان وارد نشود از طرفی همگی مسقف هستند تا در مسیر های طولانی و از بارش باران و برف در امان باشند .

ضربه گیر ها و پتوهایی که برای چینش در ماشینها استفاده می شود برای جلوگیری از شکسن و آسیب دیدن وسایلتان است .

کارتن رگال دار چیست :

حتما تا به حال حین جا به جای به مشکل بسته بندی لباس هایتان به زحمت افتاده اید زیرا نمی توان تمای لباس هارا بدون تا کردن و بسته بندی جا به جا کرد .

کلافگی ناشی از بسته بندی لباس ها تمامی افراد مخصوصا بانوان را در بر می گیرد اما باربری یوسف آباد برای لباس ها یک راهکار خوب و اساسی دارد و آن کارتن رگال دار است کارتن رگال دار مانند یک کمد کوچک است که لباس های گرانقیمت شما را در حین اسباب کشی بدون آسیب نگهداری می کند و حمل آن آسان  و راحت می شود .

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×