باربری مجیدیه تلفن باربری : 88600294-021

باربری مجیدیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی عرضه می کند و باربری آنلاین یکی از ویژگی های باربری ما در تهران است و ما این خدمات را با بالاترین کیفیت عرضه می کنیم با ما تماس بگیرید :

۰۲۱-۸۸۶۰۰۲۹۴ 

۰۲۱-۲۲۷۶۰۳۷ | ۰۲۱-۲۲۹۸۰۲۸۷

باربری مجیدیه دارای پرسنل کاری و خوش اخلاق و متعهد است که آموزش های لازمه را دیده اند تا به بهترین نحو وسایل منزلتان را حمل کنند برای دریافت خدمات ما کافیست با همکاران ما در باربری یوسف آباد تماس بگیرید و راهنمایی های لازمه را دریافت کنید .

 

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

خدمات باربری مجیدیه :

  1. بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  2. ســـاکـــــ رختخواب ( ۳لایـــه – حاوی پشـم شیشه – زیــــپ دار)
  3. بـــــــــاربـــری آنــــلایــــن در تمـــــامــــــی نــــــقـــاط تــــهـــــران
  4. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) و استرج رپ
  5. دارای بـهترین و جدیــدتـرین ابـزار بـرای حمل بـار و اثـاثـیـه مـــنزل
  6. دارای از پرسنــــــل خوش اخـــــلاق و کاری و آمـــوزش دیــــده
  7. کیفـــــــیت بالا در تمامی مراحـــــــل حمــل و بستـــه بنــــدی
  8. مـــاشین آلات نو و تمـــــیز برای حمل و جـا بـه جـایی مـطمئن
  9. بـــاربری شبانــه روزی و فعـــال در ۲۴ ســـاعــت شبــانــه روز
  10. بــاربــری فعــال و ۲۴ ســاعــتـه در منطقــه شــــرق تـــهـران

شعبه : باربری جردن یکی از مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد است

خدمات باربری یوسف آباد در تمام نقاط تهران فعال است و خدمات ما شبانه روزی ارائه می شود برای دریافت خدمات باربری یوسف آباد کافیست با شماره تلفن منطقه یا خیابان خودتان تماس بگیرید تا همکاران ما تماس بگیرید تا در محل حاضر شوند .

مجیدیه تهران :

محله مجیدیه یکی از محلات قدیمی شرق تهران است. محلهٔ مجیدیه از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به مسیل باختر، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدود است. نام جدید خیابان مجیدیه خیابان شهید استاد حسن بنا است؛ که در مبارزات سیاسی پیش از انقلاب ۱۳۵۷ کشته شد. بزرگراه رسالت این محله را به دو قسمت مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی تقسیم کرده است. اکنون به‌واسطهٔ گذر بزرگراه‌های همت، و صیاد شیرازی کل محله به‌چند بن‌بست ختم می‌شود.

باربری یوسف آباد تمام محله مجیدیه و مناطق اطراف آن را پوشش می دهد و شما می توانید با شماره تلفن مختص اتوبار مجیدیه تماس بگیرید تا همکاران ما در محل حاضر شوند .

بسته بندی حمل اثاثیه مجیدیه :

خدمات بسته بندی لوازم  منزل و شرکت ها یکی از خدمات ویژه باربری یوسف آباد محسوب می شود زیرا بسته بندی لوازم را افراد متخصص و آموزش دیده انجام می دهند و در حین بسته بندی هیچگونه آسیبی به اثاثیه منزلتان وارد نمی شود همه اینها دلیل تمایز ما از باربری های فعال در تهران است ، بسته بندی مبلمان ، یخچال ، کمد و …  بابل رپ و استرج رپ انجام می شود .برای بسته بندی لباسهایتان نیز از کارتن های رگال دار اتفاده می شود تا لباس های شما بدون چروکیدگی جابه جا شود .

خدمات ویژه حمل بار مجیدیه :

باربری مجیدیه یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری یوسف آباد است . باربری یوسف آباد یکی از معتبرترین و متخصص ترین باربری های شهر تهران می باشد که دارای سابقه بیش از دو دهه در زمینه حمل بار ، بسته بندی ، مشاوره رایگان و باربری درون شهری و برون شهری را ارائه می دهد .

خلاصه
User Rating
5 based on 3 votes
Provider Name
باربری - مجیدیه, Telephone No.021-88600294
منطقه
باربری و حمل بار
توضیحات
باربری مجیدیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی عرضه می کند و باربری آنلاین یکی از ویژگی های باربری ما در تهران است و ما این خدمات را با بالاترین کیفیت عرضه می کنیم با ما تماس بگیرید :

برچسب ها :

,

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×