باربری وردآورد

باربری وردآورد یکی از مناطق تحت پوشش باربری ما بوده و با توجه به نیاز مشتریان به یک باربری مطمئن و کاربلد بر آن شدیم تا تمامی مناطق تهران شعب فعال داشته باشیم تا در سریع ترین زمان به نیازهای باربری و حمل بار شما همشهریان گرامی پاسخ دهیم.

شماره تماس باربری و حمل بار وردآورد

برای تماس با ما در باربری وردآورد کافیست آیکون سبزرنگ را لمس کنید .

۰۲۱-۲۲۹۸۰۲۸۷

خدمات بسته بندی باربری وردآورد

باربری و اتوبار یوسف آباد معتقد است که بهترین راه موفقیت (مادی و معنوی) احترام و رعایت حقوق شهروندان است و همواره تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل اثاثیه خود را در بالاترین سطح ممکن ارائه نماید تا خستگی و خاطره تلخ حمل اثاثیه را به خاطره ای شیرین تبدیل کند .باربری وردآورد  یکی از مناطق تحت پوشش اتوبار یوسف آباد می باشد و باربری یوسف آباد تقریبا تمام پایتخت را پوشش می دهد و در هرنقطه از تهران که هستید می توانید با شماره های باربری یوسف آباد تماس بگیرید .

باربری کردستان

خدمات بسته بندی باربری  و حمل اثاثیه وردآورد شامل :

  • بسته بندی در خانه مشتری با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا
  • بسته بندی با فوم ، استرچ رپ ، کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم و لباس
  • بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی
  • بسته بندی لوازم بزرگ مانند : گاو صندق ، کمد ، پیانو ، ساید بای ساید ، مبلمان
باربری-یوسف-آباد

باربری-یوسف-آباد

پرسنل اتوبار وردآورد :

پرسنل اتوبار وردآورد تشکیل شده است از بهترین و متعهد ترین افراد که در قبال اثاثه شما عزیزان به بهترین نحو و در سریع ترین زمان اثاثیه شما را جا به جا می کنند البته این اینها دلیلی بر پایین بودن دقت حمل اثاثیه و اسباب نیست .

پرسنل ما تشکیل شده اند از زبده ترین و با اخلاق ترین کارگران ، که تمامی آنها آموزش های لازمه جهت حمل بار و همچنین بسته بندی صحیح لوازم را دیده اند و این امر را به بهترین روش انجام می دهند.

با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی  تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد .

باربری پاسداران

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×