باربری ونک شماره باربری :‌ 88617637-021

باربری ونک یکی از مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد که در شمال غربی تهران می باشد و جزئی از منطقه ۳ تهران به شمار می رود و به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در طول سال به ساکنان این منطقه خدمات حمل بار و باربری و حمل اثاثیه ارائه می دهد .

حمل بار و بسته بندی باربری ونک :

منطقه ی ونک از شمال به بزرگراه نیایش از سمت جنوبی به بزرگراه همت و محله یوسف آباد ختم می شود .باربری ونک بهترین خدمات را در زمینه حمل بار و بسته بندی ویژه وسایل را با بهترین پرسنل کاری که در بسته بندی وسایل و حمل بار متخصص اند و کار خودرا در سریع ترین زمان انجام می دهند .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

خدمات باربری ونک :

 1. باربری شبانه روزی در تمام نقاط تهران
 2. حمل بار به تمام نقاط تهران و شهرستان ها
 3. بیمه کردن وسایل جهت جبران خسارات احتمالی
 4. باربری اینترنتی در تهران
 5. حمل جهیزیه عروس لوازم ادارات و شرکت ها
 6. داشتن ماشین آلات متنوع برای انواع بار
 7. بسته بندی بابل رپ و استرج رپ
 8. مشاوره رایگان در زمینه حمل ، بسته بندی ، چیدمان
 9. پرسنل کاری و با اخلاق و متخصص
 10. پوشش تمام مناطق تهران
 11. حمل انوع بار حجیم و بزرگ و ظریف با بالاترین دقت ممکن

خدمات باربری که در بالا مشاهده می کنید در تمام نقاط باربری توجه می شود و به طور یکسان در تمام نقاط تهران انجام می شود پس با ما تماس بگیرید و ثبت سفارش کنید تا اسباب کشی منزلتان به بهترین شکل انجام شود .

.::  تلفن تماس ::.

۰۲۱-۸۸۶۱۷۶۳۷

باربری یوسف آباد با سابقه ۲۰  ساله در زمینه حمل بار متخصص و منصف ترین باربری در تهران به شمار می آید و این سابقه به ما کمک می کند تا نطر و رضایت شمارا به بهترین نحوه ی ممکن ارائه می کند .

تعرفه باربری ونک :

باربری ونک بهترین قیمت پیشنهادی را برای شما دارد و در این زمینه بهترین و منصفانه ترین پیشنهاد را ارائه می کند تا رضایت شما را جلب کنیم .

خدمات بسته بندی باربری ونک :

در صورت تمایل شما عزیزان خدمات ویژه ی بسته بندی را به بهترین نحوه ی ممکن ارائه می کنند بسته بندی با بابل رپ و استرج رپ را برعهده دارد و دگر از روش های قدیمی مانند کاغذ پیچی محموله استفاده نمی گردد .

استرج رپ چیست ؟ نواری پلاستیکی با قابلیت کشش بسیار بلاست که معمولا از پلی اتیلن ساخته شده است و برای پوشش و بسته بندی وسایل و اسباب از آن استفاده می شود .

 

خلاصه
User Rating
5 based on 4 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری ونک, Telephone No.021-88617637
منطقه
تهران - ونک
توضیحات
باربری ونک یکی از مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد که جزئی از منطقه ۳ تهران به شمار می رود و به صورت شبانه روزی به ساکنان منطقه خدمات باربری ارائه می دهد

برچسب ها :

,

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×