باربری پاسارگاد تلفن تماس : 22980287-021

باربری پاسارگاد یکی از مناطقی ست که باربری یوسف آباد تحت پوشش دارد و خدمات خود را در این شهرک به صورت شبانه روزی ارائه می کند .

شهرک پاسارگاد در  شمال تهران قرار دارد و از جنوب به بزرگراه یادگار امام ختم می شود و از شرق و غرب به ترتیب بلوار پیام و خیابان اسماعیلی منتهی می شود در قسمت شمالی این شهرک نیز بلوار شقایق قرار دارد .

مناطق تحت پوشش باربری پاسارگاد :

علاوه بر شهرک پاسارگاد اگر در بلوار پیام ، شقایق و خیابان اسماعیلی قرار دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا در محل حاضر شویم و این مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد است پس با ما تماس بگیرید :

۰۲۱-۲۲۹۸۰۲۸۷

باربری یوسف آباد پرسنل بسیار کار ازموده و کاری در اختیار دارد تا خدمات متنوع و کاملی در زمینه بسته بندی و حمل بار و چیدمان ارائه می کند پرسنل ما یک به صورت یک تیم عمل می کند و هر یک دارای یک تخصص هستند .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

خدمات باربری پاسارگاد :

  1. باربری شبانه روزی و ۲۴ ساعته
  2. پرسنل متخصص و متعهد
  3. ساک رختخواب (۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
  4. بسته بندی بابل رپ و استرج رپ (وکیوم ۹۰ متری)
  5. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تهران
  6. باربری و اسباب کشی با کادر متخصص و مجرب
  7. حمل یخچال ساید بای ساید ، گاو صندوق ، میز بیلیارد ، پیانو و … در باربری پاسارگاد
  8. بیمه کردن اثاثیه شما برای جبران خسارات احتمالی
  9. حمل جهیزیه عروس و لوازم ادارات
  10. داشتن ماشین آلات متنوع برای انواع بار

تبلیغ : از باربری جردن دیدن کنید 

 پرسنل باربری پاسارگاد

محدوده شهرک پاسارگاد را باربری پاسارگاد پوشش می دهد که به صورت شبانه روزی این خدمات عرضه می شود مشاوره یی که از طریق مشاوران باربری یوسف آباد انجام می شود و مشاوره های مفید و کارا به شما می دهند پس از تعیین زمان توسط شما پرسنل باربری به محل اعزام می شوند .

پس از رسیدن به محل ، بسته بندی وسایلتان آغاز می شود که پس از پایان کار حمل بار انجام می شود در آخر می توانید وظیفه چینش را بر عهده ما قرار دهید .

البته هر کدام از خدمات ما انتخابیست و شما می توانید به دلخواه هرکدام را انتخاب کنید و این انتخاب در همان مرحله اول توسط شما انتخاب می شود این تنوع خدمات ما باعث افزایش رضایت شماست و هرکدام از خدمات کیفیت عالی را داراست .

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×