سامانه های حمل و نقل

صنعت حمل و نقل در کل دنیا یکی از پر درآمدترین صنعت ها بوده و از طرفی تکنولوژی همچون دیگر صنعت ها ، به کمک بهتر شدن خدمات و هوشمند شدن خدمات به این صنعت نیز ورود کرده است البته این اتفاق در ایران نیز حدود ۸ سال است که صنعت حمل و نقل با فناوری ارتباطات عجین شده است و سامانه های حمل و نقل آنلاین بسیاری در ایران نیز راه اندازی شده است .

سامانه های حمل و نقل و فناوری ارتباطات ! پیوندی برای جامعه

هم اکنون شرکت بزرگ و کوچک مختلفی در زمینه حمل و نقل و یا شغل های مرتبط این صنعت به صورت حرفه ای ورود کرده و در ایران مشغول کار هستند شرکت ها در زمینه تاکسی های آنلاین ، رزرو بلیط اتوبوس آنلاین ، یافتن بار ها به صورت آنلاین برای کامیون داران ، رزرو هتل و تور ، مسیر یابی مشغول به کار بوده و نقشی تاثیر گذار داشته اند و باعث شده اند تا مشتری بالقوه صنعت حمل و نقل به طور مستقیم با رانندگان و شرکت های حمل اثاث و اتوبوس و شرکت های هواپیمایی ارتباط مستقیم داشته و بدون واسطه خود را انجام دهند .

این شرکت‌ها با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خدمات خود را به جامعه عرضه می‌کنند. وب سایت باربری یوسف آباد نیز جزو یکی از این صنعت حمل نقل می باشد .

 

شرکت های حمل بار آنلاین

شرکت های حمل بار آنلاین

شرکت هایی که در این زمینه فعالند :

در زمینه حمل و نقل شرکت ها و استارتاپ های مختلفی فعالند که می توانید در ادامه آنها را مشاهده کنید :

 

ایباس

Ebus سامانه فروش و خرید بلیط اتوبوس  است كه به عنوان راه كارى اثر بخش براي انجام سفرهاى اتوبوسی بين شهري، در نظر دارد سفرى هوشمند، ارزان و باکیفیت را براي مسافران به ارمغان آورد. ایباس به عنوان ترکیبی منحصر به فرد از فناوری ، پلتفرم تجارت الکترونیک و شرکت حمل و نقل ، در نظر دارد به بزرگترین شبکه اتوبوس های بین شهری ایران تبدیل شود و به میلیون ها نفر در رسیدن به مقصد کمک کند.

اگر شما هم قصد خرید یا رزرو بلیط اتوبوس را دارید می توانید از سایت ایباس بلیط اتوبوس را خریداری بکنید . چون اتوبوس های ایباس بدون معطلی حرکت می کنند و با اپلیکیشن ایباس هم می توانید به راحتی رزرو بلیط را انجام دهید .

علی بابا

گروه علی‌بابا یک مجموعه تکنولوژی‌محور است که با ۹ برند زیرمجموعه و بیش از ۶۰۰ نفر عضو تمام‌وقت، رهبر صنعت گردشگری در ایران است. آینده گروه علی‌بابا، خلق ثروت از طریق تکنولوژی با محوریت گردشگری، و تحول فرهنگ کار است. دفتر مرکزی گروه علی‌بابا در کارخانه نوآوری آزادی قرار گرفته است؛ محیطی مدرن و پویا که منطبق با آخرین اصول معماری طراحی شده است  علی‌بابا  ، جاباما ، توشا ، دکتر نکست دابی ، سیمرغ ، آوایار زیر نظر علی بابا فعالیت می کنند .

پایانه ها

یکی دیگر از سامانه های حمل و نقل و فورش بلیط سایت پایانه ها می باشد که در زمینه فروش و رزرو بلیط اتوبوس فعالیت دارد .

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×