نحوه چیدن بار در اسباب کشی و حمل بار در تهران

باربری یوسف آباد یکی از بهترین اتوبار های تهران می باشد که به صورت شبانه روز آماده خدمات‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد. دراین جا برای شما چند مورد از نحوه چیدن بار در اسباب کشی و چگونگی حمل اثات منزل شما را با بهترین و بروز ترین وسیله ها به ماشین های حمل بار را توضیح می دهیم:

نحوه چیدن بار در اسباب کشی در اتوبار یوسف آباد :

یکی از نکات چالش برانگیز هنگام اسباب کشی، نحوه چیدن بار در اسباب کشی و قرار  دادن آن در ماشین است در این زمان کلیه کارهای مربوط به بسته بندی وسایل منزل خود را انجام داده اید، با یک شرکت باربری در تهران – شرکت خدمات اسباب کشی هماهنگی های لازم را انجام داده اید، ماشین حمل بار مناسب را انتخاب کره اید و حالا زمان آن رسیده که اثاثیه و لوازم خود را در ماشین باربری بچینید. یک راه خوب قبل از رسیدن ماشین حمل بار این است که از ترتیب چینش لوازم در ماشین لیستی تهیه کنید و لوازم و اثاثیه شبیه به هم را کنار یکدیگر قرار دهید. این کار روند باربری و حمل اثاث شما را بسیار ساده تر و سریعتر می نماید.

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس اتوبار یوسف اباد ۲۲۲۷۶۰۳۷_۰۲۱

نحوه چیدن بار در اسباب کشی بصورت مرحله به مرحله :

اگر تک تک مراحل نحوه چیدن بار در اسباب کشی را انجام دهید یک اسباب کشی راحت و بی دردسری خواهید داشت و کمی از استرس اسباب کشی شما کاسته خواهد داشت :

۱٫ لوازم سنگین تر اول از همه جابجا کنید :

این لوازم شامل اثاثیه ای می شود که معمولا به دو نفر یا بیشتر برای جابجایی آنها نیاز است. مانند بخاری، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف شویی، گاز، یخچال و … این لوازم لازم است در انتهای کامیون یا خاور و نزدیک به اتاق راننده جای بگیرند. همه اثاثیه سنگین به گونه ای باید در ماشین چیده شوند که وزن آنها تقریبا به طور مساوی بین قسمت انتهای ماشین باربری پخش شود.

 

توسط پارچه های ضخیم یا ابر بین وسایل از آنها محافظت کنید. مخصوصا در مورد وسایل چوبی این موضوع اهمیت بیشتری میابد.

 

۲٫ در مرحله دوم لوازم بلند و درازتر را بارگیری کنید :

پس از اثاثیه سنگین لوازم بلند و طولانی در ماشین چیده می شود. مانند تخته های کمد، مبلمان ها، رویه های میز، بخش های جدا شده تخت ها و فرش های لوله شده. این وسایل را در دوطرف ماشین حمل بار که دیواره های طولانی تری دارند بچنید. مبلمان و تشک های را به گونه بسته بندی کنید که روکش آنها دچار پارگی نشود. میزها و صندلی ها را نیز در این مرحله و در میان لوازم دیگر در ماشین حمل بار جای دهید. فرش ها را به صورت خوابیده در کف ماشین با روی لوازم دیگر قرار دهید.

بخاطر طولانی بودن مطالب ادامه درپ ست های بعد به شما عزیزان توضیح داده می شود. حمل بار یوسف آباد آماده هرگونه خدمات برای شما عزیزان می‌باشد.

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×