اتوبار پاسداران

اتوبار پاسداران یکی از شعبه های باربری یوسف آباد تهران است. اتوبار پاسداران یوسف آباد به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده است تا انواع بارهای شما را با تضمین سلامت آن حمل نقل کند. همچنین با پرسنل مجربی که دارد قادر است در هرگونه اسباب کشی منزل، اداری و … به شما کمک کند. شما می توانید برای اطلاع از انواع خدمات ما و چگونگی آن ها با ما تماس حاصل کنید و در صورت تمایل از ما درخواست سرویس و خدمات کنید .

شماره تماس اتوبار پاسداران: ۸۸۶۰۰۲۹۴-۰۲۱

برای تماس با ما روی شماره تلفن ذکر شده کلیک کنید.

باربری یوسف آباد تهران

باربری یوسف آباد تهران سال های زیادی است به صورت پیوسته در حال ارائه خدمات باربری و اسباب کشی به تهرانی های عزیز می باشد. باربری یوسف آباد متخصص در حمل انواع وسایل بزرگ، سنگین، شکستنی و آسیب پذیر می باشد. شما می توانید برای حمل و نقل هر نوع باری که دارید به ما اطمینان کنید و حمل و نقل آن ها را به ما بسپارید. باربری یوسف آباد و شعبه هایش در سایر مناطق تهران به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده اند تا بار های شما را به تمامی نقاط تهران و حتی شهرستان ها حمل و نقل کنند.

اتوبار یوسف آباد

اتوبار یوسف آباد

اتوبار پاسداران چه خدماتی را ارائه می دهد؟

مشاوره رایگان

پرسنل اتوبار پاسداران در هر ساعت از شبانه روز آماده اند تا سوالات شما را پاسخ بدهند و در صورت نیاز شما را راهنمایی کنند. اگر سوالی در مورد نحوه خدمات ما یا تعرفه قیمت ها و حتی اگر در مورد حمل وسایلتان مشاوره و راهنمایی نیاز دارید می توانید با شماره ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

خدمات بسته بندی و حمل و نقل

اتوبار پاسداران برای تضمین سلامت بار ها و وسایل شما ابتدا تمامی وسایل شما را اعم از لوازم برقی، یخچال، کابینت، ظروف چینی آشپزخانه و … را با لوازم مخصوص بسته بندی،  توسط پرسنل آموزش دیده خودش بسته بندی می کند. سپس آن ها را داخل کارتن های چند لایه قرار می دهد و جاهای خالی را با ابر و فوم مخصوص پر می کند تا وسایل شما حین حرکت ثابت بمانند و آسیبی نبینند.

بعد از اتمام بسته بندی آن ها با چرخ های حمل مخصوص حمل بار سوار بر ماشین های اتوبار پاسداران می کنند. ماشین های حمل بار این مجموعه نیز از ویژگی هایی همچون سقف ضد آب، کف موکت شده، زیربندی حرفه ای جهت جذب ضربه ها هنگام عبور از دست انداز ها و مجهز به تعداد زیادی پتو و طناب جهت محکم کردن بارها و وسایل در سرجای خود برخوردار هستند.

بعد از اتمام جابجایی پرسنل ما به آرامی و با احتیاط کامل بار ها را تخلیه می کنند و در مقصد مورد نظر شما، بارها را به شما تحویل می دهند. اگر برای چینش وسایلتان به کمک نیاز دارید می توانید از ما کمک بگیرید. در صورت درخواست شما پرسنل ما می توانند در باز کردن بسته بندی ها و گردگیری و چینش وسایلتان به شما کمک کنند.

سرعت و کیفیت انجام خدمات

اتوبار پاسداران جهت جلب رضایت ۱۰۰ درصدی کارفرمایان همیشه سعی دارد در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز های شما در امور باربری و اسباب کشی باشد. اما بالا بودن سرعت خدمات رسانی به معنی پایین آمدن کیفیت خدمات نیست. بلکه کیفیت انجام خدمات اولویت اول ماست.

به محض تماس شما با اتوبار پاسداران و درخواست خدمات و سرویس از ما اسم شما ثبت شده و پرسنل ما سریعا در محل مورد نظر شما حاضر خواهند شد. لازم به ذکر است که بگوئیم اتوبار پاسداران ضمن ارائه خدمات با کیفیت و سرعت بالا سعی بر این دارد که نازلترین قیمت را از شما دریافت کند.

ارائه خدمات بیمه

اتوبار پاسداران جهت اطمینان خاطر بخشیدن به کارفرمایان با یکی از شرکت های بیمه معتبر کشور قراردادی منعقد کرده است. بر طبق این قرارداد در صورت بروز هرگونه اتفاق ناگوار مانند تصادف و آسیب دیدن وسایل شرکت بیمه موظف است تمام خسارت کارفرما را به صورت کامل پرداخت نماید.

پاسداران تهران کجاست ؟

پاسداران یک محله مدرن ، خوش آب و هوا و سرسبز است که  در مرز منطقه ۳ و ۴ تهران می باشد که دارای خیابانی به طول حدود ۹ کیلومتر می باشد ،  این خیابان از جمله طولانی ‌ترین خیابان ‌های تهران به حساب می آید که از شمال به نیاوران و از جنوب به بزرگراه همت می رسد. امکانات مختلف و دسترسی محلی در این محله در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و همین مسئله قیمت خانه و آپارتمان را در پاسداران تهران افزایش داده است. از اصلی ترین محله ها و خیابان های پاسداران می‌توان احتشامیه، ضرابخانه، فرمانیه و مجموعه خیابان‌ ای بوستان و گلستان را نام برد؛ همچنین این محله دارای ۴ ایستگاه مترو، خطوط بی‌آرتی و تاکسیرانی متعددی است که باعث می شود ساکنین محله را به مقصد مورد نظرشان در نقاط مختلف شهر برساند.

اگر قصد اسباب کشی و حمل باری را دارید کافیست با ما تماس بگرید. در هر نقطه حتی اگر در مکان های پرتردد یا صعب العبور هستید نگران نباشید پرسنل ما سریعا خود را به آنجا می رسانند و به شما کمک می کنند. اتوبار پاسداران تمام تلاشش را خواهد کرد تا از خود یک خاطره خوب در ذهن شما جای بگذارد.

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×