اپلیکیشن نت بار

در سال های اخیر شاهد پیشرفت های چشم گیری در حمل و نقل آنلاین بوده ایم ، بازار تاکسی ها و سرویس های حمل و نقل اینترنتی داغ شده . در این مطلب می خواهیم شما را با یک سامانه هوشمند حمل و نقل به نام ( اپلیکیشن نت بار ) آشنا کنیم که امکانات متعددی در اختیارتان قرار می دهد و می توانید هر نوع باری را به کلیه شهر های کشور حمل کنید .

معرفی اپلیکیشن نت بار

با اپلیکیشن نت بار میتوانید به صورت رایگان در بستر آنلاین ثبت نام کرده و امکان بارگیری در ۲۴ ساعت روز و حتی در روزهای تعطیل را برای خود ممکن کنید . با گرفتن ارتباط مستقیم با صاحب بار امکان توافق دوطرفه در اپلیکیشن نت بار وجود دارد و با این کار تمام واسطه هایی که ممکن است وسط راه قرار گیرد را حذف کنید .

اپلیکیشن نت بار با توجه به لوکیشن راننده مناسب ترین گزینه های حمل بار را به شما نمایش میدهد یا در اپلیکیشن از مبداء تا مقصد دلخواهاتون اعلام بارهای ثبت شده را بیبینید و با خیال راحت اعلام بار خود را ثبت کرده .پرداخت امن یکی دیگر از خدمات اپلیکیشن نت بار است که با کمک آن می توان جلوی کلاهبرداری را در این مسیر گرفت .

پشتیبانی اپلیکیشن نت بار  نیز همه روزه از ساعت ۷ صبح الی ۱۰ شب همراه شما خواهد بود که در صورت بروز مشکلات می توانید با آنها تماس گیرید .

از حمل بار پاسداران دیدن کنید

اپلیکیشن نت بار

اپلیکیشن نت بار جامع ترین سامانه هوشمند حمل بار در ایران و خدماتی نوین ازشرکت با سابقه ی مبنا جهان می باشد . که صاحبین بار و شرکت های حمل و نقل را به جامعه بزرگ رانندگان ماشین های سنگین و سبک باری متصل می کند . اپلیکیشن نت بار خدماتی نوین از شرکت مبنا جهان برای تهسیل حمل و نقل در سراسر ایران است .

نت بار جامع ترین سامانه هوشمند حمل و نقل اینترنتی استاندارهای بین المللی را داراست و یک پل ارتباطی بین صاحبان بار و رانندگان  شرکت های حمل ونقل و کارخانه ها می باشد .

روشی ساده و سریع برای درخواست انواع ماشین های سنگین و سبک است . از طریق اپلیکیشن نت بار می توانید بار خود را ثبت کرده و بعد مشاهده ی قیمت آن را تایید کرده و بار خودتان را به مناسب ترین راننده بسپارید . اپلیکیشن نت بار قیمت را بر اساس قوانین سازمان حمل و نقل اعلام می کند . می توان گفت نت بار مفتخر دریافت لوح سپاس و تندیس از مقام عالی وزارت راه و شهرسازی در سال ۱۳۹۷ می باشد .

اتوبار یوسف آباد

اتوبار یوسف آباد

 • با اپلیکیشن چگونه کار کنیم ؟

 • چگونه در اپلیکیشن نت بار ثبت نام کنیم ؟

 • موقع داشتن سوال چگونه بخش پشتیبانی را پیدا کنیم؟

به راحتی با اپلیکیشن نت بار کارکن

از طریق منوی پایینی اپلیکیشن به کلیه صفحات دسترسی دارید و همین امر  تضمین کننده یه تجربه کاری خوب می باشد . رنگ های استفاده شده برای طراحی داخلی اپلیکیشن هم خوانی خوبی با یکدیگر دارند و از فونت های مناسبی در طراحی استفاده شده و کاربر با سهولت تمام می تواند با اپلیکیشن نت بار کار کند .

اولین بار خود را در نت بار ثبت کن !

 1. با زدن دکمه + در وسط صفحه فرم ثبت بار به شما نمایش داده می شود . در صورتی که تا کنون هیچ باربری در این سامانه ثبت نکرده اید . می توانید با استفاده از دکمه ( ثبت بار ) در صفحه اصلی می توانید اقدام کنید .
 2. برای ثبت نام در اپلیکیشن نت بار باید اطلاعات زیر را تکمیل کنید :
 • مبداء
 • مقصد
 • تاریخ بارگیری
 • زمان بارگیری
 • نوع بار
 • نوع بسته بندی
 • مقدار تناژ کالا
 • ابعاد کالا
 • نوع خودرو
 • ویژگی های خودرو
 • زمان تخلیه
 • سند حمل و مبلغ بیمه
 • شماره تماس گیرنده و فرستنده
اپلیکیشن نت بار

اپلیکیشن نت بار

۳ . بعد از تکمیل کردن این اطلاعات  فقط باید دکمه مشاهده ی قیمت را زده یا از دکمه قبل برای ویرایش استفاده کنید در نهایت پیش فاکتور، همراه قیمت پیشنهادی سیستم  و قیمت پیشنهادی شما نشان داده می شود . و می توانید مبلغ پیشنهادی خودتون رو تغییر بدید و اما این تغییر باعث میشه امکان یافتن وسیله حمل بار کاهش پیدا کنه.

اپلیکیشن نت بار

اپلیکیشن نت بار

۴ . بعد از اینکه گزینه ثبت بار رو زدید اطلاعات بار در صفحه اصلی نمایش داده می شود . و شما می توانید از کد برای پیگیری بار استفاده کنید و بعد این مرحله ، سفارش در وضعیت  ” در حال بررسی ” قرار می گیرد “قرار می گیرد و با زدن   ” جزئیات بیشتر ” می توانید اطلاعات تکمیلی مربوطه را بیبینید . در صورتی که بار توسط راننده پذیرش نشد . وضعیتش به ” ارسال مجدد به راننده ” تغییر پیدا می کند و بعد از اتمام حمل بار اطلاعات بار به بخش سوابق منتقل می شود .

۵ . بعد از تایید بار برای انجام هماهنگی بیشتر با شما تماس گرفته می شود و بعد بار در حالت  ” رزو شد ” قرار می گیرد شما می توانید مشاهده جزئیات را زده و با راننده یا فرستنده تماس بگیرید .

اپلیکیشن نت بار

اپلیکیشن نت بار

۶ . از دکمه جستجو در بالای صفحه نیز می توانید برای دسته بندی بار بر اساس قیمت ، تاریخ ، مسافت استفاده کنید . ( البته بهتر بود امکاناتی از قبیل جستجو بر اساس کد بار ، مبدا و مقصد ….  نیز فراهم شود تا پیدا کردن سفارش برای افرادی که به صورت روزانه از اپلیکیشن نت بار استفاده می کنند راحت تر و سریع تر باشد) .

پاسخ پرسش های متئداول را د بخش پشتیبانی پیدا کن

بسیاری از سوالاتی که ممکن است در خصوص حمل بار از طریق ” نت بار ” به ذهنتان خطور کند در بخش پشتیبانی قرار داده شده و در صورتی که پاسخ سوال خودتان را نیافتید می توانید بابخش پشتیبانی تماس بگیرید .

قسمت سوابق مالی ما نیز محل نمایش پرداخت های آنلاین بود . اما درحال حاضر اپلیکیشن تنها از طریق پرداخت نقدی به مشتریان خودش خدمات رسانی می کند ، در اپلیکیشن نت بار تلاش کردن تا هزینه حمل و بار با استفاده از دقیق ترین الگوریتم ها محاسبه شود و می توانید از این سامانه برای حمل بار بین شهری و مسافت بالای ۵ کیلومتر استفاده کنید.

مزایای اپلیکیشن نت بار

 1.  ارسال هرنوع بار در سراسر کشور
 2. رهگیری بار ارسالی به صورت زنده
 3. دریافت بارهای سراسر کشور
 4. دوسر بار بردن
 5. قیمت دهی هوشمند
 6. درآمد بالا
 7. اعلام ببار سراسری
 8. بارهای ویژه
 • بارهای ویژه  :  راننده ها با مشخص کردن نوع خودرو می توانند بارهای ویژه دریافت کنند این اپلیکیشن هوشمند با به کارگیری تکنولوژی پیشرفته بستری برای همه ی راننده ها بوجود آورده که راننده ها بعد از وارد شدن در این سامانه متناسب با مکان راننده ها بارهای ویژه برای آنها ارسال می شود .
 • قیمت دهی هوشمند : اپلیکیشن نت بار با استفاده از الگوریتم ها پیشرفته با سال ها تحقیقات میدانی از بنگاه های باربری و با استفاده از تمامی معیارهای اصلی و فرعی موثر در تعیین قیمت حمل بار مانند تناژ، مسافت ، نوع و ویژگی خودرو واقعی ترین قیمت حمل بار را ارائه می دهد .
 • اعلام بار سراسری : رانندگان  با دانلود کردن اپلیکیشن نت بار می توانند تمامی بارهای وانت بار ، سنگین کامیون و اسباب کشی سراسر کشور را در قسمت جستجوی بار مشاهده کنند و براساس نوع خودرو . مبداء ، مقصد  و وزن بار بار مورد نظرشونو جستجو کرده و با مشاهده جزئیات پذیرش کرده .

باربری یوسف آباد

باربری یوسف آباد سامانه خدمات باربری و اسباب کشی در سراسر کشور است . حمل و نقل و در این شرکت توسط خاور و کامیون مسقف  همراه با خدمات بسته بندی با قیمت مناسب و ارسال کارگر حرفه ای می پذیرد تا کمترین آسیب به لوازم و ا شما واردشود . ارزانترین خدمات اتوبار شهری ، حمل اثاثیه بین شهری و باربری تهران به شهرستان به صورت شبانه روزی در هرنقطه از شمال ، شرق ، جنوب ، غرب تهران تنها با یک تماس صورت می گیرد .

شماره تماس باربری بین شهری : ۰۲۱۸۸۶۰۰۲۹۴

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×