باربری جهان آرا تلفن باربری : 88617410-021

باربری جهان آرا (یکی از مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد ) در منطقه غرب تهران است که خدمات متنوعی را به شما ارائه می کند و به صورت شبانه شبانه روزی و در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی می کند .

باربری جهان آرا با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگر مجرب ، زبده و با اخلاق می تواند در ۲۴ ساعت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمات اتوبار جهان آرا حمل بار به شهرستان و اتوبار اسباب کشی ارئه دهد  شامل : حمل انواع بار ، اسباب کشی ، حمل اثاثیه منزل ،حمل بار به شهرستان ، حمل جهزیه عروس و … به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان می باشد .

شماره اتوبار و باربری جهان آرا :

۰۲۱-۸۸۶۱۷۴۱۰ | ۰۲۱-۸۸۶۰۰۲۹۴

پرسنل ما تشکیل شده اند از زبده ترین و با اخلاق ترین کارگران ، که تمامی آنها آموزش های لازمه جهت حمل بار و همچنین بسته بندی صحیح لوازم را دیده اند و این امر را به بهترین روش انجام می دهند.

با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی  تلاش نماید  موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد .

باربری جهان آرا یکی از مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد  می باشد و باربری یوسف آباد تقریباََ تمام مناطق تهران را پوشش می دهد و در هرجایی از تهران قرار داشته باشید می توانید با شماره های باربری و اتوبار یوسف آباد تماس بگیرید .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

 

پرسنل اتوبار و باربری جهان آرا :

با کادری مجرب شامل متخصصین بسته بندی بار و لوازم منزل و لوازم ادارات و شرکت و همچنین کارگران متخصص حمل بار ، آماده انجام وظیفه در امور حمل بار و جا به جایی لوازم منزل و ادارات ، برای شما عزیزان می باشد

پرسنل ما در اتوبار جهان آرا تشکیل شده اند از زبده ترین و با اخلاق ترین کارگران  ، که تمامی آنها آموزش های لازمه جهت حمل بار و همچنین بسته بندی صحیح لوازم را دید در این امر  بهترین روش انجام را به کار می گیرند.

با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل ونقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد .

 

خدمات باربری جهان آرا :

 1. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمال
 2. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
 3. وکیوم بزرگ ۹۰ متری شامل بابل رپ (فوم ضربه گیر ) -استرچ رپ (سلفون )
 4. ساک رختخواب (۳ لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار )
 5. حمل پیانو ، گاو صندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ در باربری جهان آرا
 6. بسته بندی تخصصی و دقیق با جدیدترین ابزار روز دنیا در باربری جهان آرا
 7. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 8. استفاده از پرسنل کاری و خوش اخلاق
 9. حمل انواع بارهای کوچک و بزرگ به جای جای ایران در باربری جهان آرا
 10. خدمت رسانی در کمترین زمان در باربری جهان آرا
 11. داشتن شعبات باربری در تمام نقاط تهران
 12. باربری اینترنتی در تهران

خدمات حمل و نقل و جا به جایی باربری

آماده سرویس دهی با بیش از ۱۰۰ کامیون و وانت و تریلی به تمام نقاط شهر تهران و حمل بار به نقاط بین کشور در تمامی نقاط می باشد .

کیفیت حمل بار جهان آرا:

اتوبار جهان آرا با تکیه به تیم ماهر و متخصص انواع واقسام بار از لحاظ وزن و حجم را با کیفیت و دقت فراوان و البته در سریع ترین زمان ممکن حمل می کنند البته شاید برایتان سوال باشد که دقت همراه با سرعت غیر ممکن باشد و این حرف شعار گونه و تبلیغاتی باشد ، اما تیم کاری یوسف آباد و در زمره آن باربری دریا با اتکا به لوازم روز دنیا توانسته اند حمل با آسان ، سریع و با ظرافت فراوان را داشته باشند.

 

تعرفه اتوبار و باربری جهان آرا :

تمام کرایه ها و نرخ های باربری جهان آرا بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و تمام تلاش ما کسب رضایت تک تک مشتریانمان است :

برخی از مناطق باربری یوسف آباد را در لیست زیر مشاهده می کنید :

باربری شهرک غرب :  ۸۸۸۶۰۰۲۹۴-۰۲۱

باربری طالقانی : ۸۸۶۱۷۴۱۰-۰۲۱

باربری یوسف آباد : ۲۲۲۷۶۰۳۷-۰۲۱

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×