بسته بندی لوازم برقی

بسته بندی لوازم برقی چه اصولی دارد ؟ در بسته بندی لوازم برقی بایستی به چه نکاتی توجه کنیم ؟ یکی از مهم ترین مسائل در اسباب کشی بسته بندی لوازم برقی می باشد، لوازم برقی یکی از آن دسته لوازمی هستند که در اسباب کشی احتمال آسیب دیدگی آن وجود دارد، به دلیل قیمت بالایی که دارند اگر آسیب ببینند جایگزینی آن سخت خواهد  بود . به دلیل همین حساسیت مشتری سبب شده شرکت های باربری خدمات بسته بندی خود را با دقت کامل و براساس اصولو قواعد انجام دهند ، تامیزان هرگونه آسیب دیدگی به لوازم برقی را به حداقل رسانده .

شماره تماس باربری و بسته بندی لوازم برقی یوسف آباد : ۰۲۱۸۸۶۰۰۲۹۴

در هنگام اسباب کشی کلیه لوازم اعم از لوازم برقی ، باید به صورت اصولی بسته بندی شوند تا هنگام جابجایی آسیبی به آن ها وارد نشود . باربری یوسف آباد در زمینه بسته بندی لوازم برقی بهترین های خود را در اختیار مشتری قرار می دهد که با دقت و توجه به اصول این لوازم را بسته بندی کرده ، تع کوچکترین اسیبی در هنگام جابجایی به آنها وارد نشود ، کافیست با شماره ی بالا تماس گرفته و از خدمات عالی ما در این زمینه بهره مند شوید .

بسته بندی لوازم برقی

بخاطر حساسیت بالاکه در بسته بندی لوازم برقی وجود دارد، پس در هنگام بسته بندی باید با دقت بیشتری نسبت به همچین وسایلی اقدام نمود. انجام برخی اصول و قواعدی که در ادامه این مقاله ذکر می شود بهترین روش برای بسته بندی لوازم برقی می باشد .

اتوبار یوسف آباد

اتوبار یوسف آباد

بسته بندی لوازم برقی : یخچال

 • اولین کار خالی کردن تمام مواد غذایی از داخل یخچال می باشد ، شما بعد از خالی کردن مواد غذایی باید ،تمام سینی ها و قفسه های موجود در یخچال را با احتیاط خارج و کرده به آرامی آن ها را بسته بندی کرده یا در جای امن گذاشته چون بیرون آوردن این قطعات باعث شده در حین جابجایی به هیچ قطعه ای آسیبی وارد نشود ، یا اگر امکان خارج شدن ندارند آنهارا به کمک چسب نواری محکم کرده .
 • دومین نکته خاموش کردن و کشیدن سیم های برق یخچال دو روز قبل از جابجایی می باشد . سپس درب های یخچال با استفاده از چسب نواری محکم چسبانده و با طناب آن را محکم کرده ، بعد از این کار ها با کمک افراد یخچال را در کارتن اصلی خود گذاشته یا از پتوهای ضخیم یا نایلون های حباب دار بابل رپ کمک بگیرید .

بسته بندی لوازم برقی : ماشین لباسشویی

 • اولین کار این است که مطمئن شوید یه قطره هم در دستگاه نمانده باشد و بهتر است برای اینکه مطمئن شوید از یک پارچه یا حوله تمیز از وجود داشتن و عدم وجود آب مطمئن شوید.
 • موتور برخی از لباسشویی ها به جا به جایی حساس می باشند و قبل از جا به جایی بایستی پیچ مخصوص آن بسته شود به این پیچ  ، پیچ حمل و نقل لباسشویی نیز می گویند . پس دومین حرکت بستن پیچ حمل و نقل می باشد .
 • بسته بندی لباسشویی با استفاده از استرج رپ یا پلاستیک های حباب دار ( بابل رپ) یا بسته بندی لبایشویی به وسیله آن ها پیش از قرار گیری در کارتن صورت می گیرد ،یا در برخی موارد بخاطر دسترسی نداشتن به چنین پلاستیک هایی می توان از یونیولیت و یا فوم های ضد ضربه استفاده کرد . این کار باعث می شود در صورت وارد شدن هر گونه ضربه به کارتن در هنگام انتقال ، شدت آن کاسته و آسیب جدی ای به دستگاه وارد نشود .( یا بهتر است از کارتن خود لباسشویی یا درصورت نداشتن آن از کارتن هم اندازه و محکم استفاده نمایید.)

بسته بندی لوازم برقی :  ماشین ظرفشویی

 • اولین کار برای بسته بندی ماشین ظرفشویی این است که مخزن دستگاه را خالی کرده ، چون مخزن را جدا از دستگاه بسته بندی می کنند .
 • ماشین ظرفشویی دو اتصال اب و برق دارد که حتما باید این اتصالات را جدا کنید .
 • ماشن ظرفشویی شیر تخلیه ندارد باید برای خالی کردن آب آن باید این راهکار را پیش بگیرید، کف دستگاه دو مخزن آب وجود دارد که باید به کمک اسفنج آب را تخلیه کنید .
 • بسته بندی ماشین ظرفشویی با استفاده از پلاستیک حباب دار، که شروع به لایه پیچی و ایمن سازی آن کنید یا از فوم های ضدضربه یا کارتن اصلی خود استفاده کنید .
 • شماره تماس باربری یوسف آباد

  شماره تماس باربری یوسف آباد

بسته بندی لوازم برقی : اجاق گاز

 • قبل از بسته بند یابتدا آن را باید با شوینده های منحصربه فرد  پاک کنید تا چربی و روغن گاز از بین برود و بسته بندی را آلوده نکند
 • جدا کردن تمام قطعاتی که قابلیت و امکان نقل و انتقال را دارا هستندو جدا نمائید.( درباره ی جدا کردن شلنگ گاز درصورت داشتن مشکل می توانید از یک تکنسین ماهر کمک بگیرید .)
 • اول باید اتصالات آن را از هم جدا کنید ( یعنی اول شلنگ گاز را جدا کرده و اصلا از آن غافل نشوید و بعد اگر اجاق شما به برق متصل باشد آن راهم جدا کنید چون غافل شدن از آنها بسیار پرخطر می باشد.)
 • پایه های گاز یکی از شکننده ترین قسمت های مربوط به آن می باشد و حتما قبل از جابجایی در صورت امکان پایه های آن را جدا کنید و داخل کارتن اسباب کشی قرار دهید و اگر قابل جداسازی نبود در حمل آنها  دقت زیادی داشته باشید و سعی کنید فشار زیادی به آن وارد نکنید.
 • برای بسته هم می توانید از فوم های ضربه گیر ، پلاستیک های حباب دار یا کارتن اصلی آن استفاده کنید .

بسته بندی لوازم برقی : مایکروفر و سولاردام

بسته بندی لوازم برقی (مایکروفر و سولاردام ) از سخت ترین کارها می باشد.

 • اولین نکته این است که مایکروفر یا سولاردام را به طور کامل از هرچربی و کثیفی کامل پاک کنید و بعد از خشک شدن ، آن را آماده بسته بندی کنید .
 • قبل از بسته بندی اتصلات برق آن را جدا کنید ( هر وسیله ی برقی را قبل از بسته بندی باید از برق جدا کرد .)
 • کار بسته بندی را با استفاده از پلاستیک های ضربه گیر آغاز کنید ، در این مرحله با یک مقوا سطح جلویی و شیشه ای دستگاه را بپوشانید تا آسیبی در جابجایی به آن وارد نشود و بعد با استفاده از پلاستیک حباب دار کل دستگاه مد نظر را بسته بندی کنید.

بسته بندی لوازم برقی : جاروبرقی

 • بهترین جعبه و کارتن بسته بندی لوازم الکتریکی و الکترونیکی نظیر جارو برقی حعبه فابریک آن می باشد . با استفاده از جعبه اصلی هر وسیله می توانید با بالاترین تضمین وسیله را جابه جا کنید. ( باتوجه به کاربرد زیاد آن لحظه آخر این وسیله را بسته بندی کنید .)

قیمت کارتن بسته بندی لوازم برقی

قیمت کارتن بسته بندی لوازم برقی بستگی به متریال استفاده شده در جعبه یا کارتن ، نوسانات بازار ، میزان مقاوت کارتن ، سهولت در بسته بندی ، کیفیت کلی ، برند بودن ، تعداد لایه های آن ، نوع کاربرد آن و… متفاوت می باشد .شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید .

نتیجه گیری – بسته بندی لوازم برقی

در این مقاله تمام تلاش را کردیم شما را با انواع بسته بندی لوازم برقی آشنا کنیم ، همان طور که می دانید به منظور یک بسته بندی بی نقص و حرفه ای نیاز به تخصص ، تجربه و لوازم و کارتن های با کیفیت و ضخیم می باشد . اصول و نحوه بسته بندی لوازم اهمیت فروانی دارد و با کوچکترین کم کاری لوازم می توانند آسیب زیادی ببینند . در نتیجه توصیه می کنیم از تخصص ما در باربری یوسف آباد استفاده کنید تا با یک تعرفه مناسب لوازم شما بدون کوچکترین آسیبی و با بیمه پک بندی شوند .

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×