محاسبه آنلاین هزینه باربری

اگر به دنبال نحوه محاسبه هزینه باربری ، محاسبه هزینه حمل بار ، یا استعلام کرایه حمل ، محاسبه آنلاین هزینه باربری تو تهران و نحوه محاسبه کرایه بین شهری و محاسبه آنلاین نرخ اسباب کشی هستید ، امروز برای شما مطالب کامل و جامعی درباره موضوعات بالا در مقاله باربری و حمل اثاثیه یوسف آباد برای شما بازگو می کنیم بس با ما تا آخر مطلب با ما همراه باشید .

محاسبه هزینه باربری یوسف آباد :

اگر قصد حمل اثاثیه را دارید و با محاسبه آنلاین هزینه باربری نمی توانید کارتان را نمی افتد کافیست با تیم مشاوره باربری یوسف آباد تماس حاصل کنید  و با گفتن شرایط خانه قدیم و جدید ، شرایط اثاثیه منزلتان و … هزینه باربری تان را به دقیق ترین شکل ممکن محاسبه کنند .

شماره تماس باربری یوسف آباد : ۰۲۱۸۸۶۰۰۲۹۴

کافیه روی شماره تماس کلیک کنید

محاسبه کرایه حمل بار آنلاین

برای محاسبه نرخ کرایه حمل بار آنلاین (محاسبه آنلاین هزینه باربری) و محاسبه آنلاین کرایه حمل می‌توانید از سایت های باربری و خدماتی مختلف استفاده کنید . به طور کلی می‌توانید هزینه باربری و اسباب کشی را از باربری های آنلاین یا اپلیکشین های اسباب کشی مثل اوبار ، نوبار ، بارکو ، خدمت از ما ، سنجاق یا آچاره و استادکار ، ترابرنت یا جاده دریافت کنید . لیست کامل اپلیکیشن های باربری بین شهری بالغ بر  ۳۳ برنامه باربری بین شهری تهیه شده است که می‌توانید برای محاسبه آنلاین کرایه باربری بین شهری و  استعلام آنلاین قیمت حمل بار استفاده کنید .

در ادامه مطلب برای شما تعدادی اپلیکشن و سایت را برای مثال معرفی کرده ایم تا آشنایی پیدا کنید .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

۱ . سایت محاسبه آنلاین هزینه باربری ظریف بار

بهترین راه برای محاسبه آنلاین هزینه باربری و حمل اثاثیه در تهران استفاده از ظریف بار آنلاین است . برای محاسبه آنلاین هزینه باربری درون شهری در تهران می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ظریف بار استفاده کنید . برای اینکار ابتدا وارد سایت ظریف بار شده و ثبت نام کنید . سپس مبدا و مقصد و تاریخ اسباب کشی به همراه مشخصات اثاثیه منزل را وارد کنید . در پایان قیمت اسباب کشی به شما نشان داده می‌شود . نحوه کامل استفاده از ظریف بار آنلاین در نحوه استعلام قیمت ظریف بار توضیح داده شده است .

۲ .سایت محاسبه آنلاین هزینه باربری بارسان بار

امروزه که هم قیمت باربری افزایش یافته ، توان مالی و وسایل مردم هم کمتر شده استقبال از خودروی های کوچکتر باری مثل وانت و نیسان زیاد شده است . سریعترین روش استعلام قیمت وانت بار در تهران استفاده از سایت وانت بار بارسان هست .

برای اینکار کافی است وارد سایت بارسان شوید و مبداً و مقصد را وارد کنید . ( دقت کنید باید حرف به حرف و آهسته وارد کنید و نام مبداً و مقصد را از میان گزینه‌ها انتخاب کنید . )   نوع وانت ، پیکان ، مزدا یا نیسان  را انتخاب کنید . ارزش بار مهم نیست چه وارد کنید . مقدار پیش فرض باشد . تغییر این عدد مقدار بیمه را تغییر می‌دهد . البته این روش فقط برای محدوده استان تهران و البرز جواب می‌دهد و برای وانت بار شهرستان باید از روش‌های دیگر استفاده کنید .

نحوه استعلام قیمت باربری

لطفا قبل از استعلام قیمت از شرکتهای باربری نکات زیر را مد نظر قرار دهید

۱- برای استعلام قیمت از شرکتهای باربری ، یک یا دو روز قبل از بارگیری اقدام کنید . به دلایل مختلف اعم از ترافیک جاده ، وضعیت آب و هوایی و تعطیلات نرخ کرایه باربری در روزهای مختلف سال به خصوص برای ماشین های سنگین متفاوت است .

بسیاری از مشتریان یک هفته قبل از اسباب کشی استعلام قیمت می گیرند و در روز اسباب کشی ناگهان با قیمت دیگری مواجه می شوند . بنابراین سعی کنید در همان روز و یا یک روز قبل از بارگیری نسبت به استعلام قیمت اقدام کنید .

۲-  قیمت اعلام شده به شما فقط مربوط به کرایه ماشین است و هزینه بارگیری برای وسایل سنگین و خاص مثل یخچال ساید و پیانو و … و دستمزد کارگر جداگانه محاسبه می شود .

اتوبار یوسف آباد

اتوبار یوسف آباد

۳- در صورتی که اسباب کشی دارید برای برآورد دستمزد کارگر ، جزییات مربوط به اثاثیه منزل خود را با کارشناسان درمیان بگذارید . این نکته در اسباب کشی بسیار مهم است . زیرا در مواردی که حجم بار زیاد و تعداد طبقات بالا باشد دستمزد کارگر مبلغ زیادی خواهد شد .

این مبلغ مستقیما به کارگر پرداخت می شود و شرکت باربری در این مورد هیچ سودی دریافت نمی کند . به طور مثال در یک اسباب کشی از طبقه اول به طبقه سوم برای جابه جایی اثاثیه منزل بدون یخچال ساید باید ساید ، گاوصندوق ، کتابخانه و بوفه خیلی بزرگ ، پیانو و هر وسیله ای که وزن و حجم آن بالا باشد دستمزد هر کارگر ۱۵۰ هزار تومان است . هزینه حمل وسایل ذکر شده نیز جداگانه حساب می شود . 

۴-  هر گونه توقف ، بارگیری مجدد حین مسیر و محدودیت های ترافیکی باعث افزایش کرایه ماشین خواهد شد . در صورتی که راننده در حین مسیر مجبور به بارگیری مجدد شود و یا به هر دلیلی توقف داشته باشد بسته به زمانی که معطل می شود کرایه آن افزایش پیدا می کند .

بنابراین بهتر است این موارد را از قبل با شرکت باربری هماهنگ کنید تا در پایان کار با مبلغ بالایی از سمت راننده مواجه نشوید. این چهار عامل در کنار یکدیگر باعث می شود استعلام قیمت اولیه ای که از شرکت باربری گرفته اید با هزینه ای که در پایان کار می پردازید اختلاف داشته باشد . با رعایت این نکات می توانید در هنگام استعلام قیمت از شرکتهای باربری برآورد دقیق تری از نرخ کرایه باربری و دستمزد کارگر داشته باشید .

از اتوبار پاسداران دیدن کنید

محاسبه کرایه برحسب تن بر کیلومتر

کرایه تن بر کیلومتر که به آن نرخ دولتی هم گفته می‌شود یکی از روش های محاسبه کرایه حمل بار در ایران هست که توسط وزارت راه ( سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ) ارائه شده است . در زیر فرمول محاسبه کرایه تن بر کیلومتر آمده است . این فرمول در اصل نحوه محاسبه بارنامه جاده ای داخلی است .

 

کرایه کل حمل بین شهری =  A + B + C۱ + C۲ + D + E + F + G

A= حداقل کرایه حمل محاسبه شده برای راننده

A = ۱/۳۱ * T

T = لیست كرايه تن بر كيلومتر مرداد ماه ۹۹ ارسالي از اداره كل راهداري و حمل و نقل استان‌ها.

B= عوارض سازمان راهداری

C۱= کارمزد شرکت حمل یا حق کمیسیون بارنامه باربری داخل پایانه

C۲= کمیسیون باربری داخل شهری

D= ارزش افزوده

E= بیمه بار که متناسب با ارزش کالای ارسالی میباشد

F= ارزش افزوده بیمه بار

G= بیمه تکمیلی رانندگان

محاسبه هزینه ارسال بار

برای هزینه ارسال ارسال با باربری ، چند نوع باربری داریم : باربری پستی ، باربری تیپاکس ، باربری پست خصوصی (چاپار ، کالاپست) ، باربری شوش و باربری اتوبوسی . برای ارسال کالا با باربری خرده بار شوش باید با باربری های میدان شوش تماس بگیرید یا تعرفه باربری وطن را مشاهده کنید .  برای محاسبه هزینه ارسال با انواع روش ها به ارسال کالا به شهرستان سربزنید .  برای محاسبه آنلاین هزینه باربری با اتوبوس به سایت بازارگاه مراجعه کرده و ثبت نام کنید . فقط توجه کنید که هزینه ارسال کالا با اتوبوس از همه روش های موجود مثل پست و خرده باری شوش بیشتر است .

نحوه محاسبه کمیسیون باربری

در مورد نحوه محاسبه کمیسیون باربری (C۱ و C۲) ، دو نوع کمیسیون باربری وجود دارد : یکی کمیسیون شرکت باربری که در داخل پایانه غرفه دارد و دیگری شرکت اتوبار داخل شهری که شما به آن بار سفارش دادید. توجه : اگر باربری داخل شهری مجوز صدور بارنامه از سازمان راهداری داشته باشد. فقط یک کمیسیون دریافت می‌شود . نحوه محاسبه کمیسیون بارنامه و میزان کمیسیون مجاز که باربری می‌توانند از راننده‌ها دریافت کنند به شرح زیر است :

  1.  میزان کمیسیون در پایانه‌های عمومی کالا : ۸ درصد کرایه پایه مندرج در بارنامه
  2.  خارج از پایانه‌ها : ۱۰ درصد کرایه پایه مندرج در بارنامه
  3.  حمل و نقل سیمان : ۶ درصد کرایه پایانه مندرج در بارنامه

اکثراً باربری های داخل شهر با یک نام دیگر در پایانه فعالیت می‌کنند . اگر هم مستقیماً به شرکت‌های پایانه زنگ بزنید هزینه کمیسیون باربری شهری را پرداخت نمی‌کنید . کمیسیون باربری‌ها حدود ۸ تا ۱۰ درصد است ولی باربری حدود ۳۰ درصد از کل کرایه را دریافت می‌کند . چیزی که از کمیسیون بیشتر دریافت می‌شود هزینه ارزش افزوده ، حق بیمه و هزینه بارنامه و چیزهای دیگر است . یعنی مثلاً برای یک کرایه یک میلیون تومانی که مشتری پرداخت می‌کند حدود ۷۰۰ تومان به راننده می‌رسد . که همان کرایه صافی است و ۳۰۰ هزارتومان به خود باربری .

استعلام قیمت از باربری یوسف آباد

لطفا با در نظر گرفتن موارد بالا با شماره زیر تماس بگیرید .  استعلام قیمت باربری و حمل انواع بار و اثاثیه منزل با نیسان خاور و تریلی است . برای مشاهده لیست قیمت باربری شهرهای پرطرفدار به مطلب جدول قیمت باربری شهرهای پرتماس  مراجعه کنید . اگر سوالی در این زمینه دارید در صفحه پرسش و پاسخ مطرح کنید تا کارشناسان باربری یوسف آباد در اسرع وقت به شما پاسخ دهند . توجه : قیمت‌های اعلامی مربوط به تهران هست . لطفاً نحوه محاسبه قیمت باربری و استعلام دقیق قیمت باربری سایر شهرها با باربری های معتبر شهر خود تماس بگیرید .

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×