لیست سامانه اعلام بار کشور

لیست سامانه اعلام بار کشور شامل کدام سامانه هاست ؟ امروزه سامانه اعلام بار کار را برای رانندگان و کامیون داران راحت کرده است و نیازی نیست تا در مراکز اعلام بار منتظر بار  بمانند .  اگر قصد به دست آوردن لیست سامانه های اعلام بار کشور را دارید همراه ما باشید تا بهترین های این حوزه را معرفی کنیم .

Table of Contents

باربری یوسف آباد دارای سامانه اعلام بار داخلی

باربری یوسف آباد خود دارای سامانه داخلی دریافت بار می باشد و اگر قصد ارسال بار را دارید می توانید با ما تماس بگیرید ، برای اعلام بار در اتوبار و حمل بار یوسف آباد کافیست با شماره های باربری و اتوبار یوسف آباد تماس حاصل کنید :

حمل بار یوسف آباد فعال در کل ایران |۰۲۱۸۸۶۰۰۲۹۴

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

لیست سامانه اعلام بار کشور :

یک سامانه گروهی که بوجود امده از عناصر متقابل یا به هم پیوسته . که بر طبق قانون برای تشکیل شدن به یک واحد عمل می کنند . این سامانه های اعلام بار کشور تحت تاثیر محیط خود بایک ساختار و هدف مشخص تعریف میشوند .این سامانه های اعلام بار کشور به دلیل اینترنت و دسترسی داشتن اکثریت مردم به این سامانه های اعلام بار از جایگاه خوبی بین فعلان حوزه ی حمل بار مانند رانندگان انواع وسیله های نقلیه مثل: نیسان و تریلی و کامیون و صاحبان صنایع و شرکت های حمل و نقل دارد.

چه مشکلاتی علت بوجود آمدن سامانه های حمل بار هستند ؟

صاحبان کالا قبل وجود داشتن سامانه های حمل بار برای حمل بار خود به باربری ها و شرکت های حمل و نقل مراجعه می کردند و و اطلاعاتی را مانند مبداء . مقصد و نوع بار و بسته بندی کالا . زمان بارگیری و تخلیه رو در اختیار باربری میذاشتند و بعد ازاین بر اساس همین اطلاعات نوع خودرو حمل بار مشخص میشد .

 • انتخاب کردن باربری برای حمل بار مشکلاتی را بر سر راه صاحبان بار قرار میده که امکان داشت به صورت حضوری برای حمل بار با هزینه کمتر به باربری های مختلف مراجعه کنند تا بتوانند شرکت مورد اطمینان و با هزینه کمتر را پیدا کنند و این مسآله زمان بر بود .

رانندگان هم برای دریافت بار به پایانه ها شهر و استان خودشون مراجعه میکردن ولی با مشکلاتی برای دریفت بار روبرو میشدن .

 • ازدحام و شلوغی پایانه های شهری و استانی بدلیل حضور رانندگان و سروصدای زیاد برای رانندگان و شرکت ها عذاب آوره . یا رانندگانی که از شهرهای دیگر به شهر مقصد می رسیدن به دلیل نبود بار باید دست خالی به شهر خود باز می گشتند . یا هزینه های لوازم جانبی خودرو مخصوصا خودروهای سنگین از جمله مشکلات عمده می باشد .

ایجاد سامانه های اعلام بار کشور

فعالان با حضور در پایانه های باربری و شنیدن سخنان رانندگان و دیدن مشکلاتی کی دارند .نتیجه بر این شد که یا این مشکل هارا حل کرده  که هم رانندگان و هم صاحبان بار رضایت  داشته باشند یا این مشکلات را به حداقل برسانند به همین دلیل تصمیم به تشکیل سامانه اعلام بار کشور کردند .

مزایای استفاده از سامانه حمل بار

 • سامانه های اعلام بار با ارائه خدمات خود توانستند  کمک زیادی به رانندگان و صاحبان کالا ارائه دهند . صاحبان کالا با داشتن اپلیکیشن صاحبار بار این توانایی رو دارند که در شهرها و استان هایی که آن سامانه قابلیت پوشش را دارد اعلام بار خود را انجام دهند یا  ممکن است این سامانه شهر خاصی را پوشش دهد یا نوع خودرو مشخصی را در اختیار آن کاربر قرار دهد .
 • این اپلیکیشن لیستی از سامانه های اعلام بار کشور  را در اختیار دارد که صاحبان بار با تلفن همراه و بدون اطلاف وقت با یک جست جو  در این سامانه  و اپلیکیشن ها  شرکت با اطمینان و کم هزینه  مورد نظر خود را یافته .
 • رانندگان هم به طور مجزا با اپلیکیشن مخصوص  میتوانند بدون خارج شدن از شهر و رفتن به شهر مقصد  و هزینه های متفرقه می تونن با مراجعه به پایانه ها اعلام بارهای سراسر ایران رو مشاهده کنند . درواقع این سامانه ها پل ارتباطی بین صاحبان بار و رانندگانه .
 • یسری از این سامانه ها با مزیت قیمت دهی هوشمند جهت ارتباط موثر با کاربران همراهند که هم زمان با اعلام بار از سوی کاربران با تعیین مبداء و مقصد بر اساس تن بر کیلومتر قیمت هوشمند به کاربران ارائه می گردد .

تعامل بی واسطه

در این سامانه صاحبان بار بدون واسطه اعلام بار می کنند و رانندگان در تعامل مستقیم با صاحبان بار قرار می گیرد و رانندگان می توانند بر اساس اطلاعات اعلام شده بار مورد نظر خودشون رو انتخاب کرده و حتی برای مسیر بازگشتی هم باری پیدا کنند . درواقع تو این اعلام بار پای هیچ واسطه ای در میان نیست و بخاطر همین هزینه های حمل بار برای صاحب بار و راننده سود بیشتری دارد .

اطلاع لحظه ای از وضعیت حمل بار

در این سامانه ها بعد از اینکه اطلاعات بار ثبت شد تمامی مراحل حمل بار تا مقصد لحظه به لحظه ثبت و گزارش می شود و بخاطر همین دلیلی برای نگرانی صاحبان بار وجود ندارد و امکان بررسی لحظه به لحظه وضعیت برای آنها وجود دارد .

امکان مقایسه قیمت و شرایط

در این سامانه های اعلام بار آنلاین امکان مقایسه و شرایط بارهای مختلف برای راننده وجود دارد . بنابراین راننده این امکان را دارد که بهترین شرایط حمل بار را با بیشترین دستمزد در نظر بگیرد و از طرفی بعنوان صاحب بار میت توانید بدنبال ایجاد یک رقابت در عرصه قبول سفارش از سوی رانندگان باشید.

اتوبار یوسف آباد

اتوبار یوسف آباد

منظور از اعلام بار چیست و به چه روش هایی انجام می شود ؟

اولین مرحله  از حمل و نقل هر نوع بار تو مسیر های مختلف هوایی و دریایی و مخصوصا حمل و نقل جاده ای مرحله اعلام بار است .صاحبان بار هر زمانی قصد جابه جا کردن باری رو داشته باشند تو مرحله اول  آن را به یه شرکت حمل و نقل اعلام می کنند . در اعلام بار اطلاعاتی مثل مقصد و مبداء . حجم و وزن . زمان بارگیری و تحویل  و اطلاعات دیگر مربوط به بار اعلام می شود که این مرحله اعلام بار نام دارد .

اعلام بار از گذشته تا الان از روش های سنتی به روش های پیشرفته تغییر هویت داده . سنتی ترین روش اعلام بار در گذشته اعلام ان به پایانه های ترابری است  . در پایانه ها سالن اعلام بار وجود داشته که بر اساس شهر دسته بندی شده اند و راننده ها با مراجعه کردن به انها بار مورد نظرشونو انتخاب میکردن. اما جدید ترین روش های اعلام بار تو چند دهه اخیر با ورود تکنولوپی تغییر زیادی کردن ولی در حال حاضر استفاده کردن از بستر اینترنت در سامانه های حمل بار باعث شده در هزینه ها و زمان صاحبان کالا و رانندگان صرفه جویی شده و در هر ساعتی از شبانه روز قابل استفاده باشد .

معایب استفاده از سامانه حمل بار

 • در زمان قطعی اینترنت هم صاحبان بار و مشتری دچار مشکل اساسی شده به سامانه های حمل بار دسترسی ندارند و این می تواند برگترین مشکل حل نشده باشد که می توانند ضضر مالی هم به دوطرف وارد کند.

لیست سامانه های اعلام بار کشور

 • سامانه اعلام بار جاده

 • سامانه اعلام بار آسان بار

 • اعلام بار سعادت

 • سامانه اعلام بار پرچم بار

 • سامانه اعلام بار بوتیا

 • آنلاین بار

 • اعلام بار ترابرنت

 • سامانه اعلام بار و نوبتدهی شیپین

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×