جابجایی یخچال ساید ال جی

آیا جابجایی یخچال ، حمل و تکان دادن آن اصول خاصی دارد ؟ برای جابجایی یخچال ساید ال جی در اساب کشی به صورت اصولی همراه ما باشید . ما در این وبلاگ فصد داریم به سوال های شما پاسخ دهیم و در ادامه نکاتی را در مورد جابجایی یخچال های ساید ال جی و سایر یخچال ها و نحوه حمل آنها از پله ها، نحوه بسته بندی و… بگوییم پس همراه ما باشید .

باربری و جا به جایی یخچال ساید ال جی را به ما بسپارید : ۰۲۱۸۸۶۰۰۲۹۴

قبل از جابجایی یخچال آن را از مواد غذایی خالی کنید

قبل از جابجایی یخچال ساید ال جی نیاز است آن را مث رو اول خالی کنید ، قفسه ها که که به راحتی خارج می شوند می توانید آن هارا خارج کنید ( در واقع تک تک قفسه ها ، جا میوه ای و… ) که این قابلیت را دارند را از یخچال بیرون بیاورید و جداگانه و به شکل درست بسته بندی کنید تا دچار شکستگی و ترک نشوند و حتما در یخچال فریزر محفظه های یخ را خالی کنید .

درب یخچال را ببندید

قبل از حرکت دادن یخچال درب های یخچال را خیلی خوب ببندید تا از بوجود آمدن خسارت و مشکل برای یخچال شما جلوگیری کند ، یا بعضی ها برای حمل راحت تر و بهتر یخچال تمایل به باز کردن درب های یخچال دارند بهتر است قبل از انجام هر کاری با باربری یوسف آباد تماس گرفته اقدام به مشاوره غیر حضوری یا برای جابجایی یخچال ساید ال جی از طریق باربری ما اقدام کرده در آن وقت متخصصانی برای باز کردن درب های یخچال و حتی جابجایی آن تا مقصد با ماشین حمل یخچال به حضور شما می رسند .

شماره تماس باربری یوسف آباد : ۰۲۱۸۸۶۰۰۲۹۴

اتوبار یوسف آباد

اتوبار یوسف آباد

یخچال را بسته بندی کنید

بهترین روش برای بسته بندی استفاده از کارتن اصلی خود یخچال می باشد و بعد از طی مراحل بالا آن را در کارتن قرار داده یا اگر کارتن یخچال را ندارید بهتر است از پلاستیک های حباب دار بزرگ یا از فوم ضربه گیر استفاده و یخچال را بسته بندی کنید .

راهنمای جابجایی یخچال ساید ال جی

 • در هنگام حرکت دادن یخچال از کج کردن آن خودداری کرده
 • یخچال را با میله دسته در قسمت جلو زیر و عقب حمل کرده وگرنه ممکن است دستتان بلغزد و باعث آسیب دیدگی شود
 • جابجایی یخچال به صورت زیگزاگ به کفپوش آسیب می رساند ، لطفا فقط در مسیر مسقیم حرکت داده شود .
 • در هنگام باز کردن درب یخچال احتیاط کنید ممکنه باعث آسیب دیدگی شود (پاها یا دست ها در شکاف لای در مانده یا لبه های آن به کودکان آسیب برساند )

نحوه جابجایی یخچال ساید ال جی و قرار دادن آن

 • در زمان جابجایی مراقب باشید درب یخچال با وسیله های جابجایی تماس پیدا نکند .
 • یخچال حتما باید در یک محیط خشک و جایی که تهویه مناسبی دارد و دور از نور مستقیم آفتاب و منابع حرارتی باشد.
 • یخچال باید در یک محیط صاف باشد اگر هم سطح زمین مسطح نباشد باید از پایه تنظیم کننده  استفاده کنید تا یخچال در یک سطح باشد .
 • یخچال را نباید در محیطی که بسیارسرد است باشد چون بر عملکردش تاثیر گذاشته و باعث یخزدگی محفضه اش می شود .
 • برای بهتر شدن گردش هوا در زیر یخچال و جلوگیری از آتش سوزی فوم زیر یخچال را جدا کرده .

نکات اولیه و مهم برای نصب و جابجایی یخچال ساید ال جی

 1. برای جابجایی به دو نفر نیاز دارید یک نفر بالای یخچال و نفر دوم پایین یخچال را بگیرد.( اگه فقط یک سمت گرفته شود خطرناک و باعث آسیب دیدگی میشود.)
 2. در هنگام حمل و نقل یخچال ممکن است چرخ پایینی آن بر روی زمین خراش ایجاد کند .
 3. در جابجایی یخچال برای مسافت طولانی بهتر است اجزای یخچال را با چسب محکم کنید در غیر این ممکن است قطعات با هم تماس پیدا کنند و آسیب ببینند.
 4. بوجود آوردن فاصله ی خوبی در اطراف یخچال، بخاطر اینکه اگر این فاصله کم باشد در بالا و اطراف یخچال قطعاتی هستند که بر گردش هوا تاثیر دارند و باعث بالا رفتن مصرف انر  یخچال می شود .
 5. سمت جلو و پایه های جلوی یخچال را تنظیم کرده ، تنظیم نبودن یخچال باععث ایجاد صدا و لرزش میشود .
شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

۴ نکات کلیدی درمورد جابجایی یخچال ساید ال جی

 • حمل یخچال در همه ی مراحل باید به صورت عمودی باشد .

در محفظه ی موتور کمپرسور یخچال روغن های خاصی جهت روانکاری و خنک کردن موتور استفاده شده ، اگه کمپرسور به صورت زاویه دار قرار گیرد ، روغن وارد لوله های گاز یخچال می شود و باعث مسدود شدن راه عبور گاز و بوجود آمدن فشار زیاد به کمپرسور .

 • در زمان انتقال دادن یخچال های ساید ال جی حتما درب های یخچال باید دمونتاژ وبعد از جابجایی مجد دمونتاژ شود .

درب های یخچال ساید ال جی حساس ترین بخش مخصوصا برای خانم ها می باشد و ممکنه در اثر یک بی احتیاطی کوچک دچار خسارت شود .

 • بعد از جابجایی حداقل ۲ساعت از روشن کردن یخچال خودداری کنید .
 • سیم برق یخچال رو حتما به محافظ جریان ولتاژ وصل کنید

چون برق شهری دارای نوسان های زیادی می باشد که در صورت عدم دقت ممکن است کمپرسور دچار سوختگی شود .

محل نصب استاندارد برای یخچال ساید ال جی

 1. محل نصب ، صاف و بدون شیب باشد
 2. فاصله استاندارد نصب یخچال های ساید ال جی از کناره ها ۵ و از پشت ۱۰ و از بالا ۳۰ سانتی متر
 3. برای نصب استاندارد تراز کردن یخچال خیلی مهم است .
 4. پریز برق از فاصله ۱۵ متری باشد .
 5. یخچال نزدیک وسلیه های حرارتی مثل اجاق گاز،پکیج نصب نشود .(یا در محلی که دما کمتر از ۵ درجه سانتی گراد باد نصب نمی شود چون در دمای بالا یا پایین باعث اختلال می شود .)

باید چند ساعت بعد از جابجایی ، یخچال را روشن کنیم ؟

اگر بعد از اسباب کشی یا نصب مجدد ، تصمیم به روشن کردن یخچال گرفتید حداقل باید ۸ ساعت صبر کنید و بعد یخچال را به برق بزنید ( همه یاین زمان بستگی به نوع حمل و جابجایی دارد .)

ولی اگر برای تمیز کردن یا خانه تکانی یخچال را چپ و راست و جلو عقب کردید بعد از یک ساعت می توانید آنرا به برق بزنید.

هزینه جابجایی یخچال ساید ال جی

در صورتی که قصد اساب کشی داشته باشید هزینه باربی یخچال جدا حساب می شود ، مثلا دستمزد پایه کارگر ۱۵۰هزار تومان برای زیر ساعت می باشد ، برای جابجای یخچال ساید ال جی یه مبلغ ۳۰ تا ۴۰ تومان به ازای هر طبقه، هزینه باز و بسته کردن ساید ال جی براساس تعداد درب ۱۲۰ تا ۱۸۰ هزار تومان می باشد .

اگه قصد دارید باربری ای به شهرستان داشته باشدیا یخچالتان را به شهرستان یا نقاط دیگر جابجاکنید کافیست با شماره زیر تماس گرفته ، برای حمل یخچال ماشین مخصوص ابعاد او فرستاده شده با کارگران ورزیده و با تجربه درجابجایی یخچال ساید ال جی یا بسته بندی و باز کردن درب های یخچال ، بعد از شنیدن صحبت های شما کارشناسان یوسف آباد قیمت باربری را دقیق اعلام می کنند ،

روشن نشدن یخچال

بعضی اوقات بعد از جابجایی یخچال ، بعد از زدن به پریز برق روشن نمی شود اولین کار اینه که پریز برق را چک کنید در اکثر مواقع روشن نشدن یخچال از برق نداشتن پریزه .(خرابی ترموستات ،مشکل اورلود ، خرابی سیم ربط و…. از دلایل دیگه روشن نشدنه دستگاه بعد از جابجای می باشد.)

خیس بون اپراتور و ریختن اب

از آزار دهنده ترین مشکلا بعد از جابجایی یخچال ساید ال ، که معمولا بخاطر تنظیم نبودن تروموستان روی درجه مناسب است ، این باعث ضعیف شدن فنر زیر اهرم کلید می شود و در نتیحجه زمان استراحت تروموسات زیاد و باعث خیس شدن اپراتور میشه .

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×