باربری وزرا (یکی از مناطق باربری تحت پوشش باربری یوسف آباد ) منصف ترین و بهترین باربری در خیابان وزرا و اطراف ابن خیابان به شما همشهریان عزیز به صورت شبانه روزی خدمت رسانی می کند.

برای ارتباط با همکاران ما در باربری وزرا با شماره تلفن ما که در زیر درج شده تماس حاصل کنید .شرکت باربری ما در این منطقه سهم زیادی از اسباب کشی را به خودش اختصاص داده که این از اعتماد شما مردم عزیز حاصل شده است :

..:: تلفن تماس با باربری وزرا ::..

۰۲۱-۲۲۲۷۶۰۳۷ | ۰۲۱-۸۸۶۰۰۲۹۴

۰۲۱-۸۸۶۶۵۶۲۴۱

باربری وزرا یکی که یکی از مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد است که ب صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته به همشهریان خدماتی از قبیل : حمل اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه عروس ، حمل لوازم ادارات و شرکت ها و مشاوره رایگان در زمینه بسته بندی و چیدمان وسایل به شما را عرضه می کند.

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

خدمات باربری وزرا :

 1. باربری شبانه روزی و ۲۴ ساعته
 2. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 3. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته  و هفت روز هفته
 4. بسته بندی تخصصی و دقیق با جدیدترین ابزار روز دنیا
 5. باربری و اسباب کشی با کادر متخصص و مجرب
 6. خدمت رسانی در کم ترین زمان
 7. مشاوره و راهنمایی در چیدمان منزل پس از اسباب کشی
 8. حمل یخچال ساید بای ساید ، گاو صندوق ، میز بیلیارد ، پیانو و … در اتوبار وزرا
 9. داشتن شعبات باربری در تمام پایتخت
 10. وکیوم بزرگ ۹۰ متری شامل بابل رپ و استرچ رپ
 11. ساک رختخواب (۳لایه – پشم شیشه دارای زیپ)

خدمات حمل و نقل  باربری وزرا :

 وسایل نقلیه باربری وزرا شامل بیش ۱۰۰ کامیونت و ونیسان بار و وانت بار است که کامیونت های آن مسقف و دارای انواع ضربه گیر است که در مسیر جا به جایی آسیبی به وسایلتان وارد نشود و حمل بار به تمام نقاط تهران و ایران با باربری سعادت آباد امکانپذیر است . اگر در خیابان وزرا یا محدوده ی آن  قصد اسباب کشی دارید با ما تماس بگیرید .

خدمات بسته بندی باربری وزرا :

در باربری وزرا از بهترین متریال ها برای بسته بندی استفاده می کند که شامل بابل رپ ، استرچ رپ ، چسب ، فوم ، و پارچه و کارتن است .

تمامی این خدمات برای تضمین سلامت اسباب و اثاثیه شما عزیزان ادر اتوبار وزرا است ،البته علاوه بر این خدمات باربری وزرا تمام اثاثیه شما عزیزان را بیمه می کند تا خیالتان از هرگونه آسیب اثاثیه تان آسوده باشد .

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×