باربری دولت یکی از باربری های تحت پوشش اتوبار یوسف آباد می باشد و در منطقه دولت به پایتخت نشینان خدمت رسانی می کند ، خدمت رسانی این باربری به صورت شبانه روزی است .

خدمتگزاران شما عزیزان در باربری یوسف آباد آماده اند تا بهره گیره از تجربه چندین ساله در زمینه اسباب کشی به شما یک اسباب کشی بی دغدغه هدیه بدهند .

تیم کاری باربری یوسف آباد

باربری یوسف آباد با تکیه به افراد متخصص و حرفه ای در امر باربری و بسته بندی ان تضمین را به مشتریان گامی میدهد که لوازم منزل شان با به بهترین و امن ترین شکل جا به جا شود و آسیبی حین انجام بسته بندی و حمل به لوازمشان نرسد برای دریافت خدمات مان کافیست با شماره تلفن های ما که در عنوان می بینید تماس حاصل کنید و مشاوره رایگان از مشاوران ما بگیرید .

  معرفی کارتن رگال دار

کارتن رگال دار یک کارتن چندلایه است که دارای میله و رگال می باشد که در امور بسته بندی لیاس ها بسیار کارآمد و مناسب است از این جهت که با بسته لباس ها در کارتن رگال دار لباس های شما در حین حمل اثاثیه آسیب نمی بیند. وبسته بندی البه در کارتن رگال دار یکی از امتیاز های باربری یوسف آباد و اتوبار دولت است .

باربری پاسداران

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

باربری دولت به صورت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز می توانید با شماره های اتوبار و باربری دولت تماس حاصل فرمائید و سفارش خود را ثبت کنید همکاران ما در اتوبار دولت در کمترین زمان ممکن در محل حاضر خواهند شد .

پرسنل اتوبار دولت :

در اتوبار دولت پرسنل ما تشکیل شده اند از زبده ترین و با اخلاق ترین کارگران ، که تمامی آنها آموزش های لازمه جهت حمل بار و همچنین بسته بندی صحیح لوازم را دیده اند و این امر را به بهترین روش انجام می دهند.

باربری کاوه با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی  تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد .

در صورت تماس با شماره های ما از مشاوره رایگان ما هم استفاده کنید و اطلاعات ما در زمینه اسباب کشی و نحوه بسته بندی لوازم منزل مطلع شوید .

ما در باربری یوسف آباد مفتخریم که یکی از معدود باربری های نوین و با مشاوران که به صورت رایگان در زمینه حمل اثاثیه منزل هستیم و به همشهریان عزیز تهرانی خدمات باربری و اسباب کشی ارائه می دهیم .

اسباب کشی یکی از کارهای سخت و برای برخی از افراد تجربه تلخ و طاقت فرسایی به شمار می رود ما در باربری دولت خرسندیم که این تجربه تلخ را به خاطره شیرین تبدیل کنیم تا اسباب و لوازم منزل و  ادارات شما بدون هیچگونه خسارتی جا به جا شود .

خدمات اتوبار و باربری دولت :

 1. باربری اینترنتی در تهران
 2. دارای پرسنل خوش اخلاق
 3. داشتن شعبات باربری در تمام نقاط ایران
 4. خدمت رسانی در کمترین زمان در باربری دولت
 5. حمل اثاثیه منزل و ادارات به شهرستان و تمام نقاط ایران
 6. بیمه کردن وسایل شما برای جبران خسارات احتمالی
 7. بسته بندی دقیق با جدیدترین ابزار روز دنیا در باربری دولت
 8. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته وحتی در ایام تعطیل
 9. حمل انواع بارهایی کوچک و بزرگ به تمام نقاط ایران در اتوبار کاوه
 10. حمل پیانو ، گاو صندوق ، ساید بای ساید و وسایل یزرگ در باربری دولت
 11. وکیوم بزرگ ۹۰ متری شامل بابل رپ (فوم ضربه گیر) – استرچ رپ (سلفون)

تعرفه اتوبار و باربری دولت :

تعرفه خدمات باربری دولت که تحت باربری یوسف آباد کار می کند قیمت های که اتحادیه باربری ارائه می کند برابری می کند و هزینه اضافی از مشتریان گرفته نمی شود.

برای دریافت قیمت ها و تعرفه های ما کافیست با ما تماس حاصل کنید .

باربری ولیعصر : ۸۸۶۵۶۲۴۱-۰۲۱

باربری منطقه فتحی شقاقی : ۸۸۶۱۷۴۱۰-۰۲۱

باربری فلسطین : ۸۸۶۱۷۴۱۰-۰۲۱

باربری منطقه آل احمد : ۸۸۶۱۷۶۳۷-۰۲۱

باربری منطقه اسد آبادی : ۸۸۶۵۶۲۴۱-۰۲۱

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×