شماره تماس باربری بین شهری

بهترین باربری بین شهری کدام باربری می باشد؟ برای دریافت شماره تماس باربری بین شهری در تهران یا کرج کافیست در ادامه همراه ما باشید تا بهترین باربری بین شهری را به شما معرفی کنیم .

باربری یوسف آباد با داشتن تجربه ای نیم قرنه در زمینه بسته بندی و جابه جا کردن اثاثیه ی منزل و جهیزیه ی عروس و لوازم صنعتی ، پزشکی و..امادگی هرنوع ارائه خدمات با استفاده از انواع ماشین های سنگین و سبک را دارد،فقط کافیست برای ارتباط با ما با شماره تماس باربری بین شهری تماس گرفته، تا شما مشتری بعدی ما باشید .

۸۸۶۰۰۲۹۴-۰۲۱

شماره تماس باربری یوسف آباد

باربری یا به درون شهری تقسیم می شود یا به شهری ، باربری بین شهری نسب به شهری نگرانی و مشکلات کمتری دارد به چه دلیل ؟ بخاطر اینکه یکی از ملاک های مهم باربری که زمات می باشد تفاوت زیادی را بر هزینه های حساب شده دارد، بعنوان مثال باربری شهری در مدت زمان کمتری لوازم و با از مبداء به مقصد حمل و جابجا شود و در باربری بین شهری حداقل زمان در نظر گرفته بیست و چهارساعت یا ۶ ساعت می باشد چون مسافت طی شده بسیار زیاد می باشد، به همین دلیل نرخ کرایه نسبت به زمان گوناگونی زیادی دارد .

بهترین و ارزان ترین خدمات باربری بین شهری همراه با کامل ترین بیمه نامه برای ارسال بار از تهران و شهرستان های دیگر به نقاط مختلف کشور ، باربری یوسف آباد متخصص حمل و نقل سبم و سنگین و.. بین شهری در کمترین زمان و هزینه می باشد.

شاید شما هم مانند بسیاری از مشتریان ما نیاز به خدمات باربری بین شهری برای جابجا کردن محموله های شخصی ، صنعتیو تجاری خود داشته باشیدو برای اعتماد کردن به ارائه دهندگان در این زمینه تردید  داشته باشید . در این مقاله بخشی از خدمات باربری یوسف اباد را در خصوص باربری بین شهری به شما معرفی می کنیم .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

باربری بین شهری در سراسر کشور

از مزیت های باربری ما را نسب به سایر باربری ها متمایز کرده ، امکان ارائه خدمات باربری ب صورت سراسری از همه نقاط کشور می باشد، به دلیل اینکه  بسیاری از مردم ساکن پایتخت و شهرهای اطراف آن نستند یا به دلیل بودن در مناطق محروم یا نبودن اینترنت و امکانات رفاهی دیگر این را دلیلی برای محروم ماندن خود از این مزیت می دانند . اما شما می توانید با ثبت درخواست خدمات باربری بین شهری یوسف آباد از همهشهرها و شهرستان های بزرگ وکوچک کشور با کمترین هزینه انواع بار و محموله ی خود را به صورت بین شهری به همه نقاط ارسال نمایید .

یا بصورت جایگزین می توانید از اپلیکیشن نت بار  استفاده کرده که راهی آسان و به صرفه می باشد .

اثاث کشی بین شهری بصورت تخصصی و حرفه ای

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل باربری ما خدمات باربری بین شهری را دز اختیار شما قرار می دهد ، حمل و نقل بین شهری اثاثیه شامل بارگیری با استفاده از حرفه ای ترین و مجرب ترین کارگران مخصوص اثاث کشی می باشد که با طی دوره های حرفه ای با بهترین شرایط محموله شمارا حمل می کند .

اثاث کشی بین شهری از تهران با کمترین هزینه با استفاده مناسب ترین خودروهای باربری اثاث مانند کامیونت ایسوزو به شما عزیزان ارائه می دهد، باربری بین شهری برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود .

نحوه محاسبه هزینه های باربری بین شهری

نحوه محاسبه ی هزینه های باربری چگونه است؟ باربری مورد اول کرایه ی راننده  را محاسبه میکند، دوم کمسیون شرکت باربری ، سوم  هزینه های کارگر ( کرایه و.. ) ،چهارم  هزینه بیمه ،پنجم هزینه ی بسته بندی ، ششم  مالیات و عوارض راهی می باشد . بعد از محاسبه دقیق توسط باربری یوسف آباد قیمت دقیق توسط کارشناسان یا در حین باربری به شما اطلاع رسانی می شود .

استعلام کرایه از شماره تماس باربری بین شهری

برای استعلام نرخ کرایه خدمات باربری بین شهری ، بهترین و سریع ترین راه تماس با سامانه مشاوره و کارشناسی یوسف آباد می باشد ، مشاوره ما با بررسی کامل بار شما در کمترین زمان ممکن نازلترین نرخ کرایه را به شما اعلام می کنند .روش دوم از طریق سایت های موجود در اینترنت است که به طور تخمینی هزینه را محاسبه می کنند ودر اختیار شما گذاشته می شود ، مانند سایت ترابرنت بار، جاده و…

شماره تماس باربری بین شهری 

شماره تماس باربری بین شهری

شماره تماس باربری بین شهری:

۰۲۱۸۸۶۰۰۲۹۴

قوانین باربری بین شهری

قوانین باربری بین شهری و شهری تفاوت زیادی نسب به هم دارند چون در باربری شهری حساسیت جمل بار به مراتب کمتر از باربری بین شهری می باشد ، بخاطر دلایل زیر: یک مسافت طولانی که بستگی به فاصله ی مبداء تا مقصد دارد که ممکن است چند ساعت یا یک روز کامل زمان صرف کند ، دو امنیت جاده که بسیار مهم است ، سه شرایط آب و هوایی ( بهمن ، طوفان شدید ، سونامی ، سیلاب و.. ) چهار آمادگی راننده برای هر نوع شرایط  ناگهانی در جاده و مسیر، پنجم داشتن خواب کافی و .. بهمین علت دولت و بخش های خصوصی قانون های مختلفی را برای باربری های بین شهری وضع نمودند و در ایران از قانون های مصوب سازمان راهداری تبعیت می شود، که سرجمع ۱۰ مورد می باشد .

اتوبار یوسف آباد

اتوبار یوسف آباد

وسایل نقلیه باربری بین شهری

کامیون های مسقف و روباز برای باربری بین شهری گزینه ی مناسبی می باشند مخصوصا برای حمل و نقل اثاثیه ی منزل ، لوازم اداری و پزشکی و تجاری . مزایای کامیون های مسقف داشتن سقف برای جلوگیری از بارش یا تابش مستقیم نور آفتاب برروی لوازم حساس ، یا لوازم منزل . و تریلی کفی یا ترانزیت و کمرشکن هم برای حمل و نقل لوازم فوق سنگین و بزرگ کاربرد بسیار زیادی دارند، مانند میله ی آهن ، حمل و نقل کانکس ، ماشین و..

مشتری عزیز می تواند با تماس با شماره تماس باربری بین شهری و صحبت با کارشناسان با تجربه ی ما و دان اطلاعات مربوط به باربری ، با استعلام کردن کرایه جدید باربری ای با قیمت مناسب همرا با تخفیف های فصلی انجام دهند .

باربری یوسف آباد

۰۲۱-۸۸۶۰۰۲۹۴

خدمات باربری بین شهری

از خدماتی که باربری یوسف آباد و باربری پاسداران ارائه میدن :

  • خدمات کارشناسی و شبانه روز
  • انتخاب ماشین مناسب بار مشتری
  • بسته بندی کردن لوازم با اسفاده از امکانات بروز
  • با دقت بودن در حمل و نقل از طبقات و بسته بندی اصولی لوازم
  • مسلط بودن راننده ها به مسیر
  • راننده های باربری کاملا مجهز به هر نوع شرایط آب و هوایی
  • خوش رفتاری و خوش قولی پرسنل باربری در مقایل مشتری
  • رعایت کردن بهداشت درحین انجام باربری

شماره تماس باربری شعبه مرکزی : ۰۲۱۲۲۲۷۶۰۳۷

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×