شماره تماس باربری بین شهری

بهترین باربری بین شهری کدام باربری می باشد؟ برای دریافت شماره تماس باربری بین شهری در تهران یا کرج کافیست در ادامه همراه ما باشید تا بهترین باربری بین شهری را به شما معرفی کنیم .

بهترین و با کیفیت ترین باربری بین شهری برای ارسال بار از تهران و شهرستانهای دیگر به نقاط مختلف کشور . یوسف آباد متخصص حمل و نقل سبک ، سنگین و فوق سنگین بصورت بین شهری در کمترین زمان می باشد . شاید شما هم مانند بسیاری از مشتری های یوسف آباد نیاز به خدمات باربری بین شهری برای جابجایی محموله های شخصی ، صنعتی و تجاری خود داشته باشید . در این مقاله به ارائه خدمات حمل و نقل توسط یوسف آباد می پردازیم و بخشی از خدمات را به شما معرفی می کنیم .

با شماره یوسف اباد در ارتباط باشد و در اسرع وقت بهترین خدمات

باربری بین شهری  با کامیونت ، تریلی ، کامیون و خاور را دریافت کنید .

شماره تماس باربری بین شهری :

۰۲۱-۸۸۶۰۰۲۹۴

باربری بین شهری از سراسری

یکی از ویژگی های یوسف آباد که این مجموعه را نسبت به سایر شرکت های باربری بین شهری متمایز ساخته است ، امکان ارائه خدمات باربری بصورت سراسری از همه نقاط کشور می باشد . شما می توانید  با ثبت درخواست خدمات باربری بین شهری از یوسف آباد از همه شهر ها و شهرستان های کوچک و بزرگ کشور با کمترین هزینه انواع بار و کالا و محموله های خود را بصورت بین شهری به همه نقاط خصوصا بنادر ، پایانه های مرزی ، پالایشگاه ها و . . . . ارسال نمایید  .

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

باربری بین شهری از همه نقاط کشور و با بهترین بیمه نامه همراه با مشاوره تخصصی رایگان انجام میشود. برای باربری بین شهری ،  بار همه نوع خودروی باربری را از نقاط مختلف کشور در اختیارتان قرار میدهد  .

یا بصورت جایگزین می توانید از اپلیکیشن نت بار  استفاده کرده

که راهی آسان و به صرفه می باشد .

باربری بین شهری با انواع کامیون

کامیون ها بهترین گزینه برای باربری بین شهری هستند و در اسرع وقت امکان حمل و نقل بار و کالای تجاری و صنعتی شما را فراهم می کنند . سامانه تلفنی یوسف آباد ، برای ارائه خدمات باربری با کامیون  ، همه روزه انواع کامیون ۱۰ تن و ۱۵ تن و کامیون ۹۱۱ را برای باربری بین شهری از هر نقطه ای از ایران در اختیار شما قرار می دهد  .

باربری کامیون تک ‹ ۱۰ تن ›

یکی از خودروهای باربری که برای باربری بین شهری استفاده میشود ، کامیون است ، کامیون ۶ چرخ یا کامیون تک ، برای حمل بارهای با وزن نهایتا ۱۰ تن مناسب است . این کامیون دارای ابعاد ”  عرض = ۲ متر و ۱۰ سانتی متر ؛ طول اتاق = ۵ متر و ۸۰ سانتی متر ” است  .

کامیون جفت ‹ ۱۵ تن ›

کامیون ۱۰ چرخ یا کامیون جفت برای حمل و نقل انواع بار و کالاهای مختلف تا تناژ ۱۵ تن برای باربری بین شهری استفاده قرار می گیرد. کامیون ۱۰ چرخ نیز مانند کامیون تک برای حمل همه نوع بار مورد استفاده قرار می گیرد . البته اتاق بار این خودروی باربری کمی بزرگتر از کامیون تک است  ” طول حدود ۶ متر و ۸۰ سانتی متر و عرض ۲ متر و ۳۰ سانتی متر  ”

کامیون ۹۱۱ ‹ ۵ تن ›

کامیون ۹۱۱ یکی دیگر از انواع کامیون ها می باشد که دارای ابعاد کوچک تر و توان باربری کمتری می باشد و بصورت همه روزه برای باربری بین شهری استفاده میشود ، این کامیون دارای اتاق بار ۵ متری می باشد که توان حمل بار تا ۵/۵ تن را دارد  .

کامیونت مسقف و روباز بین شهری

اگر قصد دارید بار و کالایی را بصورت باربری بین شهری به سایر نقاط کشور ارسال کنید ، کامیونت مسقف و روباز بهترین گزینه است . البته تا زمانی که وزن بار و محموله شما زیر ۴ تن باشد .

کامیونت مسقف

کامیونت مسقف دارای اتاقک و سقف سرپوشیده می باشد که بهترین گزینه برای حمل بارهای بسته بندی شده و حساس نظیر لوازم منزل ، کالای تجاری و . . . . می باشد . کامیونت مسقف حدود ۵/۵ متر طول ، حدود ۲ متر عرض و ارتفاع حدود ۲/۵ متر دارد .ب

رای باربری بین شهری می توانید در اسرع وقت با کمترین هزینه کامیونت مسقف مخصوص اثاث کشی یا حمل محموله های تجاری را با یک تماس در اختیار داشته باشید  .

کامیونت روباز

کامیونت های روباز برای حمل انواع بار مناسب می باشند. توان حمل بار توسط این نوع کامیونت ها حدود ۳-۴ تن می باشد و قابلیت حمل و نقل همه نوع بارهای تجاری و صنعتی را دارند  ، ابعاد این کامیونت ها ۲ متر الی ۴ می باشد  .

برای باربری بین شهری با کامیونت روباز ، باید توجه داشت که کامیونت روباز تنها با یک چادر برزنتی از محموله محافظت می نماید . در نتیجه باید محموله های حساس را با کامیونت های مسقف جابجا نمود  .

اثاث کشی بین شهری بصورت تخصصی و حرفه ای

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل باربری ما خدمات باربری بین شهری را در اختیار شما قرار می دهد ، حمل و نقل بین شهری اثاثیه شامل بارگیری با استفاده از حرفه ای ترین و مجرب ترین کارگران مخصوص اثاث کشی می باشد که با طی دوره های حرفه ای با بهترین شرایط محموله شمارا حمل می کنند  .

اثاث کشی بین شهری از تهران با کمترین هزینه با استفاده از مناسب ترین خودروهای باربری اثاث مانند کامیونت ایسوزو به شما عزیزان ارائه می دهد ، باربری بین شهری برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود .

شماره تماس باربری بین شهری

۰۲۱-۸۸۶۰۰۲۹۴

نحوه محاسبه هزینه های باربری بین شهری

نحوه محاسبه ی هزینه های باربری چگونه است؟ 

شرکت باربری  در مرحله ی اول  کرایه ی راننده  را محاسبه میکند ، دوم کمسیون شرکت باربری ، سوم  هزینه های کارگر ( کرایه و.. ) ، چهارم  هزینه بیمه ، پنجم هزینه ی بسته بندی ، ششم  مالیات و عوارض راهی می باشد . بعد از محاسبه دقیق توسط باربری یوسف آباد قیمت دقیق توسط کارشناسان یا در حین باربری به شما اطلاع رسانی می شود .

استعلام کرایه از شماره تماس باربری بین شهری

برای استعلام نرخ کرایه خدمات باربری بین شهری ، بهترین و سریع ترین راه تماس با سامانه مشاوره و کارشناسی یوسف آباد می باشد ، مشاوره ما با بررسی کامل بار شما در کمترین زمان ممکن نازلترین نرخ کرایه را به شما اعلام می کنند . روش دوم از طریق سایت های موجود در اینترنت است که به طور تخمینی هزینه را محاسبه می کنند ودر اختیار شما گذاشته می شود ، مانند سایت ترابرنت بار ، جاده و…

شماره تماس باربری بین شهری 

شماره تماس باربری بین شهری

شماره تماس باربری بین شهری:

۰۲۱۸۸۶۰۰۲۹۴

قوانین باربری بین شهری

قوانین باربری بین شهری و شهری تفاوت زیادی نسب به هم دارند چون در باربری شهری حساسیت حمل بار به مراتب کمتر از باربری بین شهری می باشد ،  به دلایل ذیل : یک مسافت طولانی که بستگی به فاصله ی مبداء تا مقصد دارد ، که ممکن است چند ساعت یا حتی  یک روز کامل زمان صرف کند ، دو امنیت جاده که بسیار مهم است ، سه شرایط آب و هوایی  ” بهمن ، طوفان شدید ، سونامی ، سیلاب و.. ” چهار آمادگی راننده برای هر نوع شرایط  ناگهانی در جاده و مسیر ، پنجم داشتن خواب کافی و .. بهمین علت دولت و بخش های خصوصی قانون های مختلفی را برای باربری های بین شهری وضع نمودند و در ایران از قانون های مصوب سازمان راهداری تبعیت می شود، که سرجمع ۱۰ مورد می باشد .

اتوبار یوسف آباد

اتوبار یوسف آباد

 

مشتری های عزیز می توانند ، با تماس با شماره تماس باربری بین شهری و صحبت با کارشناسان  مجرب ما  اطلاعات مربوط به باربری  را دریافت کرده  و با استعلام کردن کرایه جدید باربری ای با قیمت مناسب همراه با تخفیف های فصلی انجام دهند .

باربری یوسف آباد

۰۲۱-۸۸۶۰۰۲۹۴

خدمات باربری بین شهری

از خدماتی که باربری یوسف آباد و باربری پاسداران ارائه میدن :

  • خدمات کارشناسی و شبانه روز
  • انتخاب ماشین مناسب بار مشتری
  • بسته بندی کردن لوازم با اسفاده از امکانات بروز
  • با دقت بودن در حمل و نقل از طبقات و بسته بندی اصولی لوازم
  • مسلط بودن راننده ها به مسیر
  • راننده های باربری کاملا مجهز به هر نوع شرایط آب و هوایی
  • خوش رفتاری و خوش قولی پرسنل باربری در مقایل مشتری
  • رعایت کردن بهداشت درحین انجام باربری

شماره تماس باربری شعبه مرکزی : ۰۲۱۲۲۲۷۶۰۳۷

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×