باربری قیطریه شماره تماس : 22980287-021

باربری قیطریه که یکی از مناطق تحت پوشش باربری یوسف آباد می باشد و ۲۴ ساعته در خدمت پایتخت نشینان گرامیست برای تماس با ما کافیست به شماره هایی که در مطلب مشاهده می کنید تماس بگیرید تا همکاران ما در باربری قیطریه در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند .

باربری قیطریه تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق میتواند در ۲۴ ساعت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمات اتوبار تهران و اتوبار اسباب کشی ارائه دهد.

شماره باربری باربری قیطریه :

۰۲۱-۲۲۹۸۰۲۸۷ | ۰۲۱-۸۸۶۰۰۲۹۴

شماره تماس باربری یوسف آباد

شماره تماس باربری یوسف آباد

پرسنل ما تشکیل شده اند از زبده ترین و با اخلاق ترین کارگران ، که تمامی آنها آموزش های لازمه جهت حمل بار و همچنین بسته بندی صحیح لوازم را دیده اند و این امر را به بهترین روش انجام می دهند.

باربری قیطریه با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی  تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد .

تیم کاری باربری قیطریه

باربری قیطریه با تکیه به افراد متخصص و حرفه ای در امر باربری و بسته بندی ان تضمین را به مشتریان گامی میدهد که لوازم منزل شان با به بهترین و امن ترین شکل جا به جا شود و آسیبی حین انجام بسته بندی و حمل به لوازمشان نرسد برای دریافت خدمات مان کافیست با شماره تلفن های ما که در عنوان می بینید تماس حاصل کنید و مشاوره رایگان از مشاوران ما بگیرید .

  معرفی کارتن رگال دار

کارتن رگال دار یک کارتن چندلایه است که دارای میله و رگال می باشد که در امور بسته بندی لیاس ها بسیار کارآمد و مناسب است از این جهت که با بسته لباس ها در کارتن رگال دار لباس های شما در حین حمل اثاثیه آسیب نمی بیند. وبسته بندی البه در کارتن رگال دار یکی از امتیاز های باربری یوسف آباد و اتوبار قیطریه است .

از باربری پیام دیدن کنید .

خدمات باربری قیطریه :

خدمات ویژه باربری و حمل اثاثیه باربری قیطریه شامل :

  1. مشاوره رایگان و مفید در حمل و بسته بندی
  2. باربری اینترنتی و آنلاین در منطقه قیطریه تهران
  3. باربری شبانه روزی و بدون تعطیلی در طول سال
  4. حمل بار با لوازم روز دنیا برای حملی سریع و مطمئن
  5. بسته بندی اصولی و دقیق برای جلوگیری از آسیب و خش
  6. کیفیت کاری در حمل انواع بار حجیم و سنگین با بهترین روش
  7. دارای لوازم نقلیه مسقف و متنوع برای حمل انواع و اقسام بار
  8. تیم کاری متعهد ،متخصص ،جوان ،خوش اخلاق و حرفه ای در حمل و بسته بندی
  9. بسته بندی با بابل رچ و استرچ رپ و کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس ها و پوشاک
باربری-یوسف-آباد

باربری-یوسف-آباد

خدمات حمل و نقل و جا به جایی باربری قیطریه

آماده سرویس دهی با بیش ۱۰۰ کامیون و وانت و تریلی ، به تمام نقاط شهر تهران و حمل بار به نقاط بین کشور در تمامی نقاط کشور می باشد.

بدون هیچ گونه شکستگی و آسیب دیدگی در طول مسیر با باربری قیطریه  یک جابجایی مطمئنی را تجربه نمایید نظارت کامل کار در طول انجام پروژه اثاث کشی توسط ناظرین متخصص استفاده از امکانات نوین و سیستم های کاملاً پیشرفته همراه با مشاوره رایگان برای خانواده های عزیز ای که قصد اثاث کشی به منزل جدیدی را دارن ، با باربری قیطریه تماس بگیرید .

 اتوبار یوسف آباد تهران متخصص در حمل اثاثیه منزل , شرکت ها, ادارات , جهیزیه عروس , مبلمان ,یخجال ساید بای ساید , گاوصندوق شما با بیمه و بارنامه ی دولتی شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ , مسقف و تمیز – برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده است.

تعرفه باربری قیطریه :

تعرفه و کرایه  باربری قیطریه منطبق بر تعرفه نرخ مصوبه اتحادیه می باشد و تمام تلاش ما کسب رضایت تک تک مشتریان است .

برخی از مناطق باربری شرکت یوسف آباد است را در لیست زیر مشاهده می کنید :

باربری منطقه کاوه : ۲۲۲۷۶۰۳۷-۰۲۱

باربری منطقه قلهک : ۲۲۲۷۶۰۳۷-۰۲۱

باربری ولیعصر : ۸۸۶۱۷۶۳۷-۰۲۱

باربری سعادت آباد : ۲۲۹۸۰۲۸۷-۰۲۱

باربری مطقه فتحی شقاقی : ۸۸۶۱۷۴۱۰-۰۲۱

باربری منطقه مرزداران : ۸۸۶۰۷۶۳۷-۰۲۱

باربری منطقه آل احمد : ۸۸۶۱۷۶۳۷-۰۲۱

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×